Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet azért oktatót váltani...

Lehet azért oktatót váltani forgalmi oktatáson, mert rossz a kocsi műszaki állapota?

Figyelt kérdés

Amikor bementem választani oktatót az iskolába, kijelentették, hogy csak egyetlen egy oktatónál van hely.

Egy Suzuki swift 1.0 - val tanulok.

Eszméletlen rozoga autó, a váltó is majd szét esik, plusz szervó sincs benne és kiáll a karod mire kiállsz a parkoló helyről.

Azt szeretném kérdezni, hogy ha bemegyek ezzel az indokkal az autóssulimba, akkor lehet oktatót váltani ?


Ui.: eddig 2 órán voltam csak



2016. jún. 21. 14:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdező: kicsit kezdenek nevetségessé válni az indokaid. Képzeld régen ilyen autókon tanultak meg vezetni, és egyikbe se volt szervó:

[link]

2016. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#9-es


A 2 újjas kormány forgatást, átvitt értelemben kell érteni, nem szó szerint !!!

Csak éreztetni akartam a kormány "könnyedségét".

Az pedig, hogy mondtam, hogy vezettem pár kocsit, abban te hol látsz olyan kijelentést, hogy én "tudok vezetni" ?

Csak azért írtam, hogy van egy kis viszonyítási alapom, nem vagyok annyira natúr tanuló, aki még a pedálokat sem ismeri.

Érződik a kommentedben a kötekedési szándék !!!

Ne rajtam töltsd ki a munkahelyi stresszt !!!

Ha meg valami nem tetszik ott a vissza gomb.

Na Helló

2016. jún. 21. 20:22
 13/13 anonim ***** válasza:

megértem a kérdezőt. A legtöbben normális autóval oktatnak, mért neked kell egy szervó nélküli szar kocsin tanulni?

Cseréld le.

2016. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!