Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek 2,5-3...

Milyen autót vennétek 2,5-3 millióért?

Figyelt kérdés

Nézegettem Mazda 3-at, Opel Astrát, Skoda Octaviaát...

Dízeles nem igen érdekel, mivel nem lenne sok az évi km, a turbó benzinestől is tartózkodok(érdekes, hogy a Mazda nem gyárt turbós benzineseket, vajon miért? valamit csak tudnak)


Mindenki írja le a saját véleményét, és azután a felsoroltakról is írhat.

Köszönöm.



2016. jún. 22. 16:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Épp most jutott eszembe a Golf is, és megnéztem, hogy a 6. generációba még tettek szívóbenzinest is. Szóval az is szóba jöhet.
2016. jún. 22. 16:54
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Ha ezek közül kéne választani, akkor mindenképpen Mazda, nekem azok tetszenek legjobban a felsoroltak közül. Ráadásul a benzines japán kivisz a világból, mire elromlik.

Dízeltől sem kell félni, nekem is az van, pedig nálam sem sok az évi km. Néha el kell menni egy kicsit hosszabb távra, ki kell égetni a részecskeszűrőt, néha ki kell tisztítani az EGR szelepet, és nem lesz semmi gond. Nekem egy Alfa Romeo 159 1.9 JTDm van, de nagyon jó kis autó. Benzinest akartam alapból venni, de a JTS motorok tudnak nyűgösek lenni. Ha lenne 3 millám, szerintem egy turbó benzines 159-et vennék, 1.8-as Tbi-t. Családias autó, mégis sportos, erős, és gyönyörű. Vagy egy Alfa Romeo Giulietta-t, abból is a turbo benzinest. Ha nem hajtod mint az állat, akkor sokáig fogja bírni a turbó is és a kettőstömegű is, és minden egyéb alkatrész. De ez csak az én véleményem. :)

2016. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Japánt, benzinest. Mazda 3, Civic, ilyesmi.
2016. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
w124 2,3 manual, nekem nagyon bevált, csak kopóalkatrészek
2016. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tomcatters ***** válasza:
65%

Mazda 3 mps az 2.3 turbó 260 le :)

Mindenféleképpen japán szívóbenzint vennék :)

Ezek közül mazda 3

Hondapárti vagyok, így ennyiért civic type-r t vennék :)

2016. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BiTOPro97 ***** válasza:
52%
Én Mazda 3-at vennék, és Skoda Octáviát ajánlanék inkább. ;) Csak nekem mindig van vésztartalékom.
2016. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Új autóban gondolkodva vagy Dacia Logan, vagy Peugeot 301 jöhet szóba.

Használtban Honda Civic (pl.: 2008-as),

2016. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Koaxk Ábel ***** válasza:
44%

Ha ezek közül kéne választanom akkor a Skoda Octavia!

Igénytelen fenntartású, megbízható kocsi, bár az élményfaktor is kb hasonló!


Amúgy meg újra 3-as BMW-t vennék, mert azt még élmény is vezetni, de ezért tuti le leszek húzva! :D

2016. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tomcatters ***** válasza:
100%
Abel.... itt mindenkit lehúznak,ha nem azt irsz ami "szerinte a jó" :) Ezek ilyen IQ fighterek XD
2016. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%
Én is BMW párti vagyok. Egy 318i vagy 320i e46 ost vennék ennyiért.
2016. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!