Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50-es robogómat megéri megjaví...

50-es robogómat megéri megjavíttatni?

Figyelt kérdés
Kymco 50-es 4t robogóm van és 25500km van eddig benne. Az a kérdésem hogy egy komplett motorfelújítás ami munkadíjal együtt 80.000ft lenne szóval megéri e megjavítani vagy vegyek egy új 50-es 4t motowell robogót? Hozzáteszem 16 éves vagyok és autót egyenlőre nem szeretnék szóval azt hagyjuk.

2016. jún. 22. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Javítsd meg mert ha be se indul akkor nem fogod tudni eladni vagy csak aprópénzért. Egy új robogó meg kb 300.000.
2016. jún. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha felújítom 80-ért akkor max 50-ért tudnám eladni
2016. jún. 22. 20:22
 3/4 Zzzoli ***** válasza:
Miért is szorul felújításra? A Kymco strapabíró, nem a legótvarabb kínai kategória. Egy 80 ezres felújításba benne van szinte minden, henger, dugó, főtengely, főtengelycsapágy, vezérműlánc, variátor, kuplung stb. Nem biztos hogy ez mind cserés, sőt, biztos nem ennyi kilométernél egy 4T motorban. Ahhoz hogy a régi legyen, vidd el máshová is árajánlatért!
2016. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Összességében annyi a baja hogy vettem rá új karbit és a szerelő sem tudta normálisan beállítani aztán így hidegen csak féktisztítóval működik, melegen van hogy nem húz a motor és ha bemelegszik akkor furcsa hangot ad ki de szerintem az csak a karburátorban a membrán hangja.
2016. jún. 23. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!