Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a bukósisakról?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jún. 22. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont ilyet vettem.

Nem a "legolcsóbb" kategória már, igazából nekem eddig tetszik.

Egész jól szellőzik, bár picit hangos, de a napszemüveg része elég jó.

(Egy negatívum talán, hogy a plexinek csak 3 állása van, a résnyire nyitottnál jobb lenne még +1, de ezen kívül nekem bejött. Kényelmes.)

2016. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A biztonságot meg kell fizetni. A hangossága engem nem igazán érint mivel simsonra venném. Köszi a hozzászólást, ment a pozitív értékelés.
2016. jún. 22. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Őszintén, szerintem kismotorra felesleges. Nekem egy nyitott sisakom van, az se a legdrágább. Igaz anno 40.000-ből volt 20.000-re leárazva, amit azóta nem is lehet kapni Magyarországon és még a bolt is megszűnt. De ha neked ez tetszik, és a pénztárcád is bírja, akkor vedd meg. Még ami fontos, hogy nézz előtte esetleg youtube-n töréstesztet róla, hogy minél jobban törik annál jobban védi a fejed.
2016. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a kinézete miatt választanám. Azt olvastam, hogy ne a legolcsóbbat vegyük, de van egy határ ami fölött a márkát fizeti meg az ember. Így néztem ki ezt a sisakot. Nekem a biztonság minden pénzt megér.
2016. jún. 22. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én bementem a shox boltjába és ott kérdeztem.

Ez volt amit elsőre mutatott az eladó, hogy azért ennél olcsóbbat ne nagyon.

Haveromnak Jet van, az nálunk a legolcsóbb. Végül is elmegy az is, de ez picit jobb.

(Nekem kényelmesebb is volt.)

2016. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!