Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jó lenne ez az...

Szerintetek jó lenne ez az autó autópályás használatra?

Figyelt kérdés

Napi 60km-t tennék meg vele autópályán


[link]



2016. jún. 24. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2016. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tomcatters ***** válasza:
100%

Miért ne lenne jó, 130 lehet vele tartani bőven ,fogyasztása se egy horror sztem 6.8-7l atlagbol ki lehet jönni :D

De a hirdetésekbe, hirdetések végén ez az ócska szöveg.... "Az adatok tájékoztató jellegűek. A tévedés és az értékesítés jogát fenntartjuk." ILYEN JOG NEMLÉTEZIK Magyarországon :D

2016. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szokásos nepperduma. De amúgy jó 60km-re, az nem sok.
2016. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Koaxk Ábel ***** válasza:
86%

Nem olvastam el a hirdetést csak a kocsit néztem meg, excsajomnak pont ilyen kocsit vettünk (ezzel a motorral)!


A konkrét autóról nem tudok és nem is akarok nyilatkozni, viszont magáról az autóról tudok véleményt mondani.


Ez az autó nem igazán autópályára való mármint ezzel a motorral, lehet vele szenvedni autópályán, de inkább csak bosszúságot okoz annak aki vezeti, hogy megint levillogják, húzódjon már le, felgyorsítani meg egy örökkévalóság!


Amire tervezték arra nagyon jó autó azaz városi cirkáló, én imádom a Seat márkát lépten nyomon ajánlom, mert volt is saját, meg akiket ismerek azoknak is bevált, de a 75 lóerő nem autópályára való!


Ha kifejezetten autópályázásra kell kocsi, ne szop@sd magad 100 lóerő alatti kocsival, és még az is csak éppen hogy elmegy kategória!

2016. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha automatát akarsz dízellel vedd, mert leeszi a gatyád, városba 10-et megeszi, aupályán is 8 alatt nem lesz ezzel a motorral ,automatával.
2016. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 68 lóerővel mentem fel autópályára és nem éreztem magam rosszul.Két sáv van, ha 130 a megengedett akkor villogjon az anyjára ha a külsőbe megyek.

Ha a kresz valamelyk pontja előírná hogy 3 másodpercen belül 100-ra kellene gyorsítani akkor más a helyzet.

2016. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy szuzukim van 68 lóeróvel.

Viszont aki írta hogy 100 lóerő alatt éppen elmegy hát nemtudom...

Akkor gondolhatnám én is ha motorral megyek fel egy 400 lóerő alatti autó mit tögymörög előttem, ha gyorsulásrol van szó. :)

2016. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Koaxk Ábel ***** válasza:

"Viszont aki írta hogy 100 lóerő alatt éppen elmegy hát nemtudom...

Akkor gondolhatnám én is ha motorral megyek fel egy 400 lóerő alatti autó mit tögymörög előttem, ha gyorsulásrol van szó. :)"


Azért nem ugyanaz a kategória! Mert itt nem 1-2 másodpercről beszélünk, egy 70-80 lóerős autónál a 130 már lélektani határ felgyorsulni, nem arról van szó, hogy most nem bír a mögötte álló várni 2 másodpercet, hogy lendületbe kerüljön!


Ezért nem is szeretnek a kis lóerős autósok jobbra tartani, amit valahol meg is értek, meg nem is, mert egyszerűen a 100-ra gyorsulás is necces, nem hogy afölé!


Nem kell itt speedmotor példákat felhozni, mert én sem Ferrarikkal dobálózok, sima átlag 2 literes dízel autók vagy hasonlóak, már alkalmasak tartós pályázásra!


Aki azt mondja, hogy 75 lovas szívó benzin az csúcs erre, kívánom neki, hogy pályázzon ilyennel évekig!

2016. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem is rég 75 lovas zsigával verettünk a pályán és az is bőven elég volt,nem kell pályára 200 lóerő. Én is 1.2 -es benzinessel jártam pályán és nem volt gondom vele, vitte a 130-at-de a 160 -at is. Idegbeteg 200-al menni akaró villódzók meg mindig lesznek,le kell carni őket, szépen befejezed az előzést aztán kimész jobbra.
2016. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A váltó miatt nem venném meg, de ha jó állapotban van akkor alkalmas a feladatra.
2016. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!