Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik 2t enduroról van jó...

Melyik 2t enduroról van jó véleményetek?

Figyelt kérdés
Eddig egy kis Rieju RR 50-el jártam, de lassan töltöm a 24-et és szeretnék menni korlátlanból. Elég sokat mászkálok terepen és közuton is. És egy olyan motort szeretnék ami megbízható és erős. Mondjuk nem egy honda cr 500-ra gondoltam. :D
2016. jún. 25. 17:22
 1/4 BiTOPro97 ***** válasza:

Én Honda CRF 125-össel versenyeztem, és egy másik 125-ös Hondával, de 50-es papírral közlekedtem öt évig. (Kicsit elhúztam az újrapapírozást.) Amúgy nagyon fontos az évjárat:


[link] - csak egy példának.


Nagy bátyám gyűjti a Hondákat.


A lépcsőzetes felváltást javaslom, mert csúnyán meg tud lepni a sok különbség. Erő, gyorsulás, és súly például.


Egy 50ccm-ről, 125ccm-re ülnék, majd idővel 250ccm-re és csak utána 500ccm-ra. - jó tudom a 450ccm-est kihagytam a listából.

2016. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gas gas 250-300-asokról sok jót hallottam.Bár még nem volt ilyenem de szeretnék egyszer egy 300-ast.Szerintem ha már 24-leszel nem kell megilyedned a 300-astól sem.Kicsit meg kell szokni az nagy erőkülnbsédet.
2016. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sose hallottam a márkáról, de elég jónak tűnik. Erőben majdnem vetekszik a honda cr 250-el.
2016. júl. 1. 22:12
 4/4 BiTOPro97 ***** válasza:

Amúgy nagybátyám szólt, hogy hibásan írtam oda azt az +F-et.


Érdekes mert én sem sokat tudok a GasGas-ról.


A Hondáról amit fontos tudni, meg ott van az általam linkelt cikkben.

2016. júl. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!