Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E46 BMW 320d, vagy 1.9TDI...

E46 BMW 320d, vagy 1.9TDI (adagolós 90 v 110 lovas) Audi A4?

Figyelt kérdés

1.9 TDI -s golfom volt, ám nem vihetem külföldre, így ott vásárolnék autót. Annyira nem vagyok elszállva a Golftól, hangos, meg minden. Éppen ezért van a tervben a BMW. A motorról jót hallottam, vezérlése láncos, a pillangószelepektől nem félek, majd kiveszem :D

Az Audi pedig azért van a választási lehetőségek között, mert feltételezem komfortosabb, mint egy korabeli VW, halkabbra tippelem, stb.


A BMW -hez jobban húz a szívem, szeretem kipróbálni az új dolgokat, ám szívesen meghallgatom a ti véleményeteket is!


2016. jún. 29. 10:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

1. Az e46 320d nem láncos motor.

2. A 320d az egyik leghangosabb dízel motor, tehát ugyan úgy hangos lenne az autó.

3. Illetve a BMW futóműve sportosabb ezért jobban ráz ha a jó magyar utakra tévedsz mint egy gyári golfé.

4. Fenntartásban egyértelműen az 1.9tdi az olcsóbb.

2016. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
2t olajat? Akkor meg jo draga motult vagy szintetikus minosegit. Arolt messzirol kerulni.
2016. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Osynho ***** válasza:

Az E46 320D természetesen láncos. :)


Az egyik leghangosabb dolgot erősen vitatnám. Persze nem a mai autókkal kell összehasonlítani. A 204D4 egy viszonylag selymesen, „zsírosan” járó motor, forgatni is lehet (bár minek? :D), a korabeli TDI-knél, PD-knél mindenképpen kevésbé teherautó hangú.

Az E46 természetesen láncos. 

Az egyik leghangosabb dolgot erősen vitatnám. Persze nem a mai autókkal kell összehasonlítani. A 204D4 egy viszonylag selymesen, „zsírosan” járó motor, forgatni is lehet (bár minek? :D), a korabeli TDI-knél, PD-knél mindenképpen kevésbé teherautó hangú.


A futómű sportosabb hangolású, mint egy golfé, de keménynek nem mondanám, felnitől, gumitól is függ. Az enyém ültetve, 18-as kerekekkel is használható.

2016. jún. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Osynho ***** válasza:
Na, ezt jól összehoztam. XD
2016. jún. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ajánlom nézz bele a motorteredbe még egyszer, mert az M47D20-as motor ami az e46 320d-ben volt az bizony szíjas vezérlésű. (szíjtárcsa típushibája). A láncos motor az e90-esben jelentkezett be, aminek a "típushibája" a láncszakadás...
2016. jún. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Osynho ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Vagy valami kandikamera? :D
2016. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszokat :) Majd egyszer megíom, hogy mi lett belőle :D
2016. júl. 13. 16:48
 18/25 anonim ***** válasza:

Ha veszel egy Toyota Avensist elfelejtheted a problémákat. 2.0 D vagy 2.2 D

Erre gondoltam: [link]

2016. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Osynho ***** válasza:
Annyira unalmas az az Avensis, hogy a képét látva ásítozik az ember. Egyébként a japán autók valóban megbízhatók, de amint kell bele valami, ki kell nyitni a pénztárcát.
2016. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Szerintem sem rossz ötlet! Egy jó megjelenésű autó a mindenkori Avensis. A korabeli konzervatív német autókhoz képest már haladóbb forma és belül sem a régebbi japán puritánság fogad. Szerintem is van benne unalom ami ott nyilatkozik meg, hogy csak használod és semmi bajod nem lesz vele. De ezt leszámítva egy jó ízlésű üzletembernek, orvosnak hamarabb fognak gondolni benne mint egy piti bűnözőnek.

Unalmas? Miért, jobb akkor egy Honda? Mert a Hondákra meg azt mondják hogy az már izgalmas. Akkor vehetsz Honda Accordot is. A megbízhatósággal ott se lesz gond.

2016. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!