Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2107-et építenék utcára...

Lada 2107-et építenék utcára miket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az elképzelésem a következő: le lenne bontva teljesen a kocsi. A karosszéria kilakatolása stb... kívül belül átfestés (a belső teret azt mindenképp én csinálnám de a külsőbe nem vagyok annyira biztos) A hibás alkatrészeket kicserélni esetleg kicsit jobbakat beletenni (itt ti pl milyen fejlesztést ajánlotok?) Extrának egy sport kormányt meg valami alu felnit gondoltam ha még beleférne a keretbe akkor előre kagylókat. Az egészre olyan 700k forintot tudnék költeni, szerintetek?

2016. jún. 29. 19:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

5/10

A kagyló ülés értelme:

Ha keresztbe mész,akkor megtartja a tested,a fejed,a combod a gyári üléstől ellenkezőleg.

így nem esel ki az autóból ha csapatni mentek.

2016. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jajj a nagy szagértők hogy visszaszólnak. Mintha ti 10et összeraktatok volna.

Nem kell zsugor a tuninghoz, sőt mindegyik megoldás jobb annál, de a klasszikus megoldás akkor is az marad, ha annyira tuningolni akarja a Ladáját hát tegye zsugorral, ne legyen túl egyszerű az élete.


Gondolom semmi nem történt azóta a kocsival, de még mindig azt mondom ennyiért újítassa fel hogy ne rohadjon le minden sarkon, a maradék pénzből meg egy kis enyhe tuning, nagyobb karbi, jobb gyújtás, kompresszióhiány ha van kiküszöbölni, aztán polírozhatja nyálasra a szívócsonkot stb. a szokásos Ladaőrült módszerek, Lada baráti körökben, oldalakon fent van minden infó hozzá.

2016. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!