Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltó vs Kézi váltó...

Automata váltó vs Kézi váltó Melyiknek mi az előnye?

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 10:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Elsőre szerintem kézin érdemes megtanulni vezetni, konkrétan nekem se feküdt még az oktatás ideje alatt. Most már nem is foglalkozok vele, hányadikban van.

Nekem az automata egy nagyobb teljesítményű autónál pozitív, de itt is autó függő.

Egy Mustang-ban lehet hamarabb vált az automata, de az élmény, te huzatod le 7-8 ezerig, azért páratlan.

Ugyanakkor megvan a varázsa a paddleshift-nek is.

Ha valaki esetleg sokat vezet, város is van benne bőven akkor jobb választás lehet egy automata, de ott is 150 lóerő felett mindenképp.

2016. dec. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Automata, nem kérdés. Nem kell a váltóval foglalkozni. Valaki szerint igy unalmassabb. Szerintem a kényelem nem feltétlenül egyenlő az unalommal. Hátránya max annyi, ohgy több törődést igényel meg picit drágább is.
2017. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!