Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga előtt manapság...

Forgalmi vizsga előtt manapság mennyire lefizethetőek a vizsgabiztosok Magyarországon?

Figyelt kérdés

2016. júl. 7. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Btk. 290. § Vesztegetés


290. § (1) Aki gazdálkodó szervezet részére vagy érdekében tevékenységet végző személynek vagy rá tekintettel másnak azért ad vagy ígér jogtalan előnyt, hogy a kötelességét megszegje, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) A büntetés egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha az (1) bekezdésben meghatározott bűncselekményt gazdálkodó szervezet részére vagy érdekében tevékenységet végző, önálló intézkedésre jogosult személlyel kapcsolatban követik el.

2016. júl. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
semennyire
2016. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha meg is lehetne és téged átengedne és te belém jönnél a kocsiddal én úgy beperelnélek hogy egy életre elmegy a kedvet a vezetéstől.
2016. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

És honnan tudnád, hogy aki beléd ment az lefizette előtte az oktatóját, észlény.


Van aki lefizethető, de ha pont olyat fogsz ki aki nem és beajánlod neki, akkor búcsút inthetsz a jogsidnak jó időre.

2016. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Azt nem tudnám de nem is írtam hogy akkor tudnám. De nálunk mindenki ügyvéd értelemszerűen én is. De meglátszódna akkor a vezetésén és elérném hogy bevonják a jogsiját aztán meg nézhet ha nem azt a vizsgabiztost kapja amikor újból kell vizsgáznia és valószínűleg nem azt fogja. Mondjuk nem őket nem lehet lefizetni bár lehet hogy van kivétel szerintem a #4-es úgy kapott jogsit.
2016. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Jóvan kisfiam menj aludni, már késő van. Ügyvéd dumádból meg tartogass holnapra is, ennyi helyesírási hibával meg szóismétléssel te soha nem kapsz doktori titulust.

Amúgy sincs jogsim úgyhogy elég nehezen fizettem le bárkit is miatta.

2016. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden napra van egy rinyáló az oktatója vagy a vizsgabiztos miatt. Be kéne fejezni. Ez nem a suli, hogy anya vesz a tanárbácsinak ajándékot évnyitóra, évzáróra, aztán a tanárbá si a semmiért ötöst ad évvégén. Ezen életek múlnak. Ha nem tudod megtanulni, akkor ne ülj autóba! Nem kell hisztizni! Szokj hozzá, hogy a sikerekért meg kell dolgozni! A,B,C,D,E,T kategóriás jogsim van. Engem is buktattak meg anno. Mindegyik jogos volt.
2016. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
#6 Ha neked 46 éves a kisfiad akkor csak gratulálni tudok.
2016. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne, ha 70 éves lennék. De biológia óráról is hiányoztál ezek szerint.
2016. júl. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rossz az indoklásod.
2016. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!