Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak egy Opel Vectra...

Első autónak egy Opel Vectra menyire megfelelő ötlet szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindenképpen sedan típusút akarnék és ez néz ki a legjobban. Minimum egy 80 lóerős autót szeretnék olyan max 300 ezrem lenne rá ! Szóval mi a véleményetek a vectrákról ? menyire megbizható kényelmes menyire jó vezetni vagy bármi jöhet :) előre is köszönöm ! ( az ennyiért ne vegyél autót monológot légyszi hagyjuk ennyim van rá de szükségem van egy autóra szóval ebből szeretnék minél többet kihozni :)

2016. jún. 29. 21:38
 1/5 BiTOPro97 ***** válasza:
0%
Használt Opel Vectra és megbízhatóság egy mondatban elég vicces, nem?
2016. jún. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BiTOPro97 ***** válasza:

Az első három autóm, az ötszázezres műfajban játszott.

Jó sokat kell javítanom őket, meg összeszedni a hiányzó alkatrészeket bontókból.

Ami azokra állt, az itt még inkább igaz:

"Itt se márka, se típus nem számít már, csak az aktuális állapot, fenntartási költség és műszaki vizsga lejártának dátuma."


Mondjuk Opelhez legalább baromi olcsó az alkatrész.

2016. jún. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BiTOPro97 ***** válasza:
Ráadásul egy 300 ezres autóra, kb. 100-150 ezret kell egyből rákölteni. És nem lesz meg az a garantál élmény, hogy elvisz A pontból, B pontba.
2016. jún. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Apámnak egy Opel Vectra B van, szerintem nagyon szép autó, az meg nem is kérdés, hogy kényelmes, ráadásul a tágas utas- és csomagtérrel nagyon praktikus is.

Bár igaz, hogy az évjárat is nagy szerepet játszik (2000 körüli), de ez azon típusok közé tartozik, amik eléggé értékvesztő kocsik, ezért nem nehéz találni jó állapotú példányokat 1.6 100 lóerős motorral kb. a feléért (150 ezer Ft körül), mindössze annyi a baj, hogy a B Vectrák hátsó sárvédője eléggé sérülékeny, így ott gyakran lehet találkozni karcolásokkal, de ezt leszámítva semmi komoly. Ráadásul ugye német kocsi, így eléggé megbízható, minőségi darab, akiktől eddig hallottam, mindenki csak dícsérte, és szerintem is igazuk van.

Hidd el, nem nyúlhatsz mellé vele, szerintem tökéletes választás!

2016. júl. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha te találsz 150ezerert hibátlan vectra b-t akkor megeszem a kalapom, annyiert mennek a motorhibások, meg a kókányoltak
2016. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!