Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » F astránál miért villog néha...

F astránál miért villog néha a kézifék lámpa leengedett állapotban?

Figyelt kérdés
Talán valami hiba van a kapcsolónál, vagy az üzemi fék hibákat is közvetiti a kézifék lámpája? Nemrég vettem az autót, nemtom mikor volt a fékfolyadék cserélve, es azt sem tudom, hogy hogyan kell utántölteni. Bizzam szerelőre, vagy otthol is megtudom oldani magamnak?

2016. júl. 11. 14:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
meg lehet állni biztonságosan az autóval, de annyit tapasztam, hogy hirtelen erős fékezésnél csak a bal első kerék "fütyöl", azaz blokál.
2016. júl. 11. 14:44
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha menet közben kivillan a piros (!) lámpa, akkor alacsony a fékfolyadék szintje.
2016. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
és hogyan cseréljem? a régit le kell engedni, vagy csak rá kell tölteni az újat? hol találom a tartályt? Tudom, hogy nagyon amatőr kérdések, de nézzetek el nekem, lány vagyok friss jogsival :D
2016. júl. 11. 14:52
 4/16 anonim ***** válasza:

A jobb felső fehér tartály kupakját lecsavarod és öntesz utána egy kis fékfolyadékot (DOT 4). A lényeg, hogy a MIN MAX jelzés között legyen.

Ha nem megy, akkor szerelő. De most jut eszembe van is nekem kibontva, ha itt a környéken vagy, töltünk bele. :D

2016. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
itt egy kép a motortérből, legyszi mutassátok meg hova kell öntenem a cuccot. [link]
2016. júl. 11. 15:08
 6/16 anonim ***** válasza:

[link]


Ez lemaradt.

2016. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ha jól gondolom akkor a bal oldali tartály az ablakmosó folyadék, a jobb oldali pedig a hütőviz. a középső a fékfolyadék tartály?
2016. júl. 11. 15:11
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, ami a motortól jobbra van és olyan dob alakú "íze" van rajta. Elektromos csatlakozó van a végén a kupakon.
2016. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) naés mehet rá a régire, vagy azt le kell engedni?
2016. júl. 11. 15:17
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni leengedni. :D Tölts rá és örülj!
2016. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!