Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítséget keresek bontott...

Segítséget keresek bontott alkatrész ügyben,2003-as Renault Twingohoz, bal oldali küszöb kéne?

Figyelt kérdés
Bp, illetve 35km-es körzetéből kéne beszereznem. Nagyon köszi, aki konkrétan sedgíteni tud

2016. júl. 11. 15:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A csepeli bontósoknak sajna nincs, de a racing-bazáron találtam neked néhányat:


[link]


[link]


[link]

2016. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Bocsi, az első két link egyforma, ezt akartam:


[link]

2016. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ide feltudod tölteni a képet és utána belinkelheted:


[link]


Igen, megrendelheted online az áruházból, vagy a linkelt bontottakat telefonon felhívod és megbeszéled az opciókat.

2016. júl. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
A képet feltöltöttem. Ismét köszönöm az eddig tanácsokat! üdv
2016. júl. 13. 12:11
 15/22 A kérdező kommentje:
illetve, feltöltöttem, csak itt a kommentben nem látom.
2016. júl. 13. 12:19
 16/22 A kérdező kommentje:
2016. júl. 13. 12:22
 17/22 anonim ***** válasza:

Igen, ez a bal első sárvédő alsó része. Ilyenkor az egész sárvédőt cserélni szokták. Ez egy viszonylag egyszerű munka, mert csak csavarozva van (esetleg 1-2 szegecs). Sajnos, ha nem sikerül ebben a színben bontottat találnod, vagy újat veszel, akkor nem úszod meg a fényezést (20-25e Ft).

Alternatív, pénztárcakímélő megoldás lehet, egy elöl sérült sárvédőt venni olcsón, egy lakatossal abból kijavíttatni ennek az alsó részét és csak a javítást festeni. De azt írtad is, hogy így akarják javítani. Annyit azért tudni kell, hogy egy foltozott sárvédő nem lesz annyira időtálló, mint egy cserélt új vagy bontott.

2016. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Több helyre írtam. A Garo Super Kft.től ezt a választ kaptam:

Egy ideje sajnos elfogytak a bontottak, de utángyártott újat be tudok szerezni 10,600,-ért.

Tanácstalan vagyok, az után gyártott nekem megfelelne?

A racing bazárna azt láttam, hogy volt hírdetve, de alatta az van, hogy elfogyott. Biztsan regisztálni kell, mert feltettem volna a képet, kitöltöttem, de nem fogadta el a küldést. Amúgy, kértek motorkódot, alvázszámot, ezt megs e néztem, azt se tudom, szükség van-e erre.

2016. júl. 13. 14:58
 19/22 A kérdező kommentje:
Okos válaszokat küldtél át nekem, jobban elmondtad, mint akevés kürölöttem levő. Tehát, az igazi megoldás az lenne, ha egész darabban lenne csere, a másik tessék lássék megoldás. Pl. miért nem lehet ilyen színben utánrendelni. Ez nem gyárilag készült szín? Én 3 évvel ezelőtt vettem első kézből használtan. Jó lenne, ha még válaszolnál, mert jól jött eddig is a segítség!
2016. júl. 13. 15:02
 20/22 A kérdező kommentje:
vajoon egy 2003-as autó esetében melyiket érdemes, venni egész elemet, és lefújatni, vagy elégedjek meg az alternatív megoldással, végül a karosszéria, csak az autó ruhája, attól még jól gurulhat a kocsi. tény, főleg nőként, nem mindegy, milyen a külleme
2016. júl. 13. 15:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!