Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Stilo-ból mennyitől...

Fiat Stilo-ból mennyitől kezdődnek a valóban normál állapotúak?

Figyelt kérdés

Kinézetre tetszik, nem is tűnik drágának, és sok rosszat sem hallottam róla. 400-450körül már vannak "megkíméltek", gondolom ezeknek van jó néhány rejtett hibája.

Az igazság, hogy 500ezernél többet nem szeretnék autóra szánni. Esetleg ebben az árban mi mást javasolnátok? A fő szempont a megbízhatóság lenne.


2016. júl. 13. 20:45
 1/1 pecsib válasza:

A fiat stilo egy túlbonyolított autó. sajnos már nem mai darabok azok amik 500ba kerülnek. én is anyiért vettem 2 éve, eddig 300-at költöttem javításra.

2003-tól gyártották őket megbízhatóbbra, addigra forrta ki magát.

tipikus hibái: légzsákhibajelzés.motorhiba.ABS ESP ASR hibaüzenetek illognak... sajnos elektronikailag elfáradtak túlnyomó többségben. a 2002 1.6 16v-vel van a legtöbb hiba...... az a legolcsóbb is.

Sokat lehet vinni szerelőhöz, de nagyjából minden 10. szerelő ért hozzá, és neki is matekoznia kell hogy akkor most mi is lehet a probléma forrása.....

2016. szept. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!