Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amíg tanuló vezető vagyok,...

Amíg tanuló vezető vagyok, közlekedhetek az oktató nélkül?

Figyelt kérdés
Pl ha levezettem már mondjuk 10 órát, akkor vezethetek órán kívül?
2016. júl. 13. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs a kezedben a jogsi, nem vezethetsz csak oktatóval.Még apuka és a legjobb haver sem engedélyezett.
2016. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj de nagyon hülye kérdést tettél fel...

Van érvényes jogosítványod? nincs

Szerintem a kresz órákon is elmondták, hogy érvényes jogositvány nélkül nem lehet vezetni, akkor minek teszed fel a kérdést?

2016. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz a többiekkel, félreértettek!

Közlekedhetsz oktató nélkül, és vezethetsz órán kívül, kerékpárt, motoros rollert, dongó motoros kerékpárt, és autót, motort magánterületen.

2016. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Ennyi erővel kocsit is vezethet forgalomban, csak ha igazoltatja a rendőr inthet egy búcsút a jogsi lehetőségének két évre. Plusz egy százas büntetés.
2016. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jogilag az autót az oktató vezeti, hiába te ülsz a volán mögött. Ezt minden oktatónak közölnie kellene. Az enyém megtette.

Tehát nincs jogod egyedül vezetni.

2016. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez utóbbi mondjuk mindegy, mert én a saját motoromat vezettem oktatáson, nyilván teljesen egyedül, mégsem vezethettem jogsi nélkül legálisan, ez világos.


Nem is tudom, hogyan merül fel valakiben az, hogy jogsi nélkül vezethet, csak mert pár órát már vett...

2016. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

#4-esnek


"ennyi erővel"...


Csak az a különbség, hogy amiket írtam ahhoz vagy nem kell jogosítvány (kerékpár, dongó motoros kerékpár, motoros roller) vagy magánterületen azt vezet "amit akar". JOGILAG ÍGY VAN.


Továbbá egy szóval sem mondtam, hogy míg nem kap érvényes vezetői engedélyt az adott kategóriára, addig is vezethet forgalomban, közúton. Mert nem.

2016. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már miért vezethetnél? :D Hogy mentél át a KRESZ vizsgán?? Még úgy se vezethetsz, ha van jogsid, de nincs nálad, akkor majd pont engednek vezetni úgy, hogy egyáltalán nincs, nem? :D Ha ez így működne, akkor minek kéne a jogsi tulajdonképpen? :D
2016. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én is így tudtam/gondoltam, de egy barátnőmet furikázta a pasija, aki még csak vezetett, de azt mondta, kapott valami papírt, és már azzal vezethet.

Nem igazán hittem el, pont ezért kérdeztem itt meg.

2016. júl. 14. 19:30
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk elmondták, hogy még a sikeres forgalmi vizsgáról szóló papírral SE próbáljunk kocsikázni, mert megcibál a rendőr.
2016. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!