Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson karburátor ledugózás?

"Kovács" Ernő kérdése:

Simson karburátor ledugózás?

Figyelt kérdés
Valaki eltudná magyarázni hogy simson karbiknál a torokban lévö alsó furat mért van ledugózva? nekem ledugózás nélküli karbim van, és nemtudom hogy ez problémát okoz-e? Illetve honnan tudom hogy ez gyárilag is ilyen-e, vagy csak kilett fúrva?

2016. júl. 15. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A ledugózott furat az azért van mert technológiailag szükséges volt hogy az öntvényben kialakítsanak egy járatot, amiben iránytörés is van, mert ugye kanyarban nem lehet fúrni még ma sem nemhogy a XX. században nem lehetett.
2016. júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Enyémen valoszinüleg ez kilett fúrva utólag, mivel a torok allatt van egy nyilás ehez a furathoz, igy (mivel eddig sehogy sem tartott alapjáratot) ledugóztam rendesen, persze alatta a nyílást meghagyva, viszont így csak rosszabb lett, alapjarat még mindig nincs, és ha elveszem a gázt fullad, nem lehet beállítani. És nehezen is indul, általában csak tolásra. Ez mitől lehet?
2016. júl. 15. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
A nemindulás (csak tolásra) lehet a nagy gyertyahézagtól is, meg persze a rossz karburálástól is. Ki kéne cserélned azt a karbit, mert gondolom szét lehet már kopva, akkor aztán nehéz vagy be se lehet állítani.
2016. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tevagy szét kopva
2016. szept. 27. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!