Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 75% város-25% városon kívüli...

75% város-25% városon kívüli használatra érdemes Smartot venni?

Figyelt kérdés

Forfour nem jöhet szóba, azzal ugyanott lennék mintha egy normál méretű autót vennék, mindenképp kicsi kell, illetve hallottam hogy első autónak tökéletes.

Alkatrész árak stb milyenek ezekhez?


2016. júl. 16. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább akkor már Twingo-t vagy hasonló kis autót, mert a Smart-nak nagyon kemény a rugózása, nagyon pici benne a hely és megbízhatatlan.
2016. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és az alkatrészek sem túl olcsók egy Smart-hoz.
2016. júl. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na meg hallottam hogy a turbó gennyes lehet, meg nagyon drága, ez is igaz?
2016. júl. 16. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Én áprilisba vettem Smart-ot és nagyon szerettem . Sajnos tényleg drágák az alkatrészek.Turbós motor van benne arra annyira kell vigyázni ,hogy várni kell még felmelegszik a motor indulás előtt és leállításkor se egyből állítom le az autót. Én teljesen automatába használom .Én is városba mászkálok vele és néha városon kívül.
2016. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szóval ha a turbóra vigyázok, annyira nem horribilis fenntartani?

Illetve milyen alternatívája van a Twingo-n kívül?

2016. júl. 16. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Pontosabban milyen árkategóriában gondolkodsz?
2016. júl. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Távoli terv, kb olyna smart keret, 400-500-nál többet nem igazán akarok rá, mert nem tartanám meg örökké, max 3-4 év.
2016. júl. 17. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!