Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen HASZNÁLT autót érdemes...

Milyen HASZNÁLT autót érdemes venni maximum 500 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Használt autót keresek, maximum 500 ezer forintért, minél kevesebb hibával és minél jobb megbízhatósággal.

Előre is köszi a segítséget! :-)



2016. júl. 17. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Opel astra/vectra, 323 mazda , esetleg ford focus de főleg az állapot a fontos
2016. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! Persze, mindenképp egy kevesebb, könnyen kezelhető, egyszerűbb hibákkal rendelkező autót szeretnék. Nem olyat aminek fele máshonnan van, illetve hiányzik a motor, mondjuk.
2016. júl. 18. 01:08
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


A jellemző típushibái a műanyag szívócső elrepedése,ez olyan 8-10 ezer forint,illetve az oldalablakok karcolódnak a keretnélküli ajtók miatt.


Ha szerencséd van,akkor találhatsz 1.8-as motorral is,hatalmas szerencsével pedig 2.0 V6-al,de az hajlamos az olajfogyasztásra,meg azért az fogyasztásban is több mint az 1.5


Nagyon megbízható és a maga korában biztonságos autónak is számított.

2016. júl. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jelenleg még csak a keresés fázisában vagyok, de találtam ennyi pénzért Audi A4-est, VW Golf Mk3-ast is. Azok is jók?

Őszintén, ez a Mazda nem igazán tetszik, sajnos.

2016. júl. 18. 10:14
 5/10 anonim ***** válasza:
2.0 V6 az aztán nagyon jó tényleg...ezek a régi 2 literes motorok isznak mint az állat és meg nem is mennek jól.Pont ezeket kerülném. inkább 1.5 v 1.8
2016. júl. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A4-es 500 ezerért ? Ne viccelj, látatlanban megmondom, hogy sokkal többe fog az neked kerülni. Golf esetleg, de ennyiért inkább kisebb autókat nézz, ha nem számít a méret. Ha jól sejtem, vannak kiszemeltek nálad, ha leírod, mi tetszik, könnyebben kapsz válaszokat. A prémium termékeket szerintem felejtsd el.
2016. júl. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

roitkoff


A Golfok és az Audik a kiszemeltek, de rengeteg esetben találtam BMW-t is ennyi pénzért, talán végére tudok belinkelni párat (most csak BMW-t, Audi-t).

Rengeteg Audi külföldi, lejárt okmányokkal rendelkezik a "hasznaltauto.hu-n"...

Viszont több Golf is van ott ami tetszik.

500 ezer forint, 1999, vagy korábbi autók érdekelnek (minél hosszabb időre, átlagos használattal (évi 5 000-7 500 km).


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link] (Rozsdafoltok)


[link]


[link]

2016. júl. 21. 12:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Végignézegettem. nem ismerjük egymást, nem tudom, mik a lehetőségei anyagilag a következő időkben. Én a turbódízeleket a BMW esetében kihagynám. Ennyiért kizárt, hogy lehet tiszteségeset kapni. Zsebbe nyúlós a történet és nem kapsz minden alkatrészt meg fillérekért hozzá. Egy ötös BMW meg sosem lesz kevés pénzből fenntartható. A 400 ezret futott A4-es egész vállalható, azt nézném meg a helyedben a listáról. A Focus véletlenül került be ? Egyébként az sem rossz, ha az nem a nyűgös motoros változat. (de szerintem az, talán a TDDi kicsit jobb lenne) Van némi tapasztalatom az öreg autókkal felhasználóként. Hidd el nekem, ennyiért prémium autót venni kockázatos játék. Az évi futás, amire kell neked, elég alacsony. Erre elég lenne egy sima benzines is, amivel kisebb esélyed van a nagy befürdésre.
2016. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A4 1.9 TDI 20 éves 123E km :D 400E FT :D Vicc az egész. 500E Ft od van és Audi meg BMW? abból is dízel,ami jóval drágább ha jó? :D te sem vagy semmi öregem.... Ennyiért vegyél valami szívó opelt,suzukit...ha nincs pénz nincs pénz,ezekkel nem leszel menő...mert elfossák magukat.Nekem is Audim van ...1.9 TDI vel. párszor megszorozhatnád az 500-at amennyit ér az enyém.
2016. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valóban bolondság lenne, de Golf 3 1.4 el talán lehet, vagy egy e36 316 Bmw, vagy inkább egy Compact e36 316i. Dízelből e36 318tds elérhető ennyiért, vagy egy Golf 3. 1.9 tdi 90 le, elég megbízhatóak/ régi ibiza ugyan ezzel az 1.9 TDi vel. Én e46 320d-t használok 136 le, ezek ma már vannak 500-600 ért is, adagoló lehet húzos, ami egy 20 éves dízelnél lehet benne lesz de a többségbe már valószínű cserélték, enyémbe nem így felkellett újítanom drágán(200ezer+) de most legalább nyugodtan használom azóta is gond nélkül. Szóval 500 ért vehetsz de legyen még 500 ad, úgy akkor érdemes, mert 500 ból megcsinálod a bajait amit utánna tudni fogsz, hogy akkor az megvan csinálva és bátran használhatod, mintha vennél 700-800 ért és kitudja annál is ugyanúgy tönkremehet.
2020. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!