Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot thalia vagy ford...

Peugeot thalia vagy ford focus lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

2016. júl. 17. 18:56
 1/8 anonim válasza:
100%
A Thalia az Renault.. Én nem vagyok jó véleménnyel a francia autókról, úgyhogy szerintem mindenképpen a Focus.
2016. júl. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen thalia az Renault. :-D

Ha a kettő közül választani kell, akkor mindenképp a Ford élvez előnyt, bár a Tháliákkal nem szokott baj lenni, apósomnak is az van, legfeljebb jó ronda és irtó bután van megoldva a csomagtere.

2016. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igen későn vettem észre, hogy elírtam.
2016. júl. 17. 19:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Ford Focus sokkal jobb választás. Autószerűbb.
2016. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

"Én nem vagyok jó véleménnyel a francia autókról, úgyhogy szerintem mindenképpen a Focus."


Az ne zavarjon, hogy a Fordokban a PSA dízelmotorjai dübörögnek!

:D

2016. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fordot.A Francia autók nálam sem nyerők.
2016. júl. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
55%

A PSA-t meg a Renault-t se hozzuk egy tető alá!:-)

Dicsérni szokták a thaliákat is, de kell a kinézetéhez egy gusztus! A Ford jóval tágasabb, ha egy jó benzinest sikerül találnod, ami nincs elrozsdásodva, akkor azzal nem jársz rosszul szvsz. Ha 1-es focusról van szó, akkor a facelift utánikat keresd (2001 utáni), ahol az első index nem külön van, hanem a fényszóróval egy búra alatt!

2016. júl. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
4. válaszadó. Ráadásul én nem csak motorról beszéltem, hanem a sok bosszantó apróságról.
2016. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!