Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Karburátor probléma lehet az...

Karburátor probléma lehet az alábbi jelenség?

Figyelt kérdés
2t, 50-es robogó hidegen gázadásra fullad, majd ha bemelegszik gázadás NÉLKÜL lefullad. Ezután csak rúgásra, kis gázt adagolva indul. Én a karburátor koszosságára gyanakszom, de egy kis megerősítést, vagy más felvetést megköszönnék.
2016. júl. 21. 19:05
 1/5 anonim válasza:
Esetleg légszűrő.
2016. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A légszűrőt nemrég tisztították, olajoztam. De akkor ránézek arra először,hátha túl sok olajat raktam rá és az a gondja. Egyébként a robogó most került hozzám és a légszűrője szinte száraz volt.
2016. júl. 21. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Légszűrő semmiképpen nem lehet, de a karburátor koszossága annál inkább. Szedd szét és tisztísd ki alaposan, minden fúvókát szedj ki, és az apró járatokat is ki kell fújkálni, használj karburátortisztító sprayt. Ha ilyet nem kapsz (nem gyakori dolog) akkor jó a WD40 is, az felold minden koszt, csak kell egy kis idő hogy hasson, aztán féktisztítóval kiszeded a szutykot meg a WD40-et is. Utána jöhet a levegővel fújkálás.
2016. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. júl. 21. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Az automata szívató hidegen megemeli az alapjáratot is, ami melegen visszaáll, amikor lezár az automata ha jól működik.

Az alapjáratot melegen kell beállítani a megfelelő fordulatszámra, és ugyanekkor kell a levegőcsavart is beállítani. Ha ezt elvégezted és még mindig rossz, akkor kezd csak szétszedni.

2016. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!