Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha 4-5 hónap múlva tervezek...

Ha 4-5 hónap múlva tervezek autót venni akkor milyen sorozatokat nézzek meg hogy nagyobb képet kapjak arról hogy mit figyeljek használt autónál?

Figyelt kérdés
bőven van időm felkészülni addig :D Az autót már kinéztem magamnak hogy majd milyet szeretnék csak persze abból kell majd egy olyan állapotút is találni :D Ha végignézem az autókereskedők 12 évadát az segíthet valamit a dolgon hogy tudjam mire kell oda figyelnem ? Friss jogsis vagyok nem is nagyon vezettem még autót szóval nagy különbségeket se fogok érezni ! majd édesapámmal fogom elmenni aki autószerelő de akkor is nem akarok ott állni mint valami ostoba aki azt se tudja mivan :D

2016. júl. 21. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább bízd édesapádra, és ne sorozatokat nézz, hanem kérdezz tőle, vagy olvass utána a dolgoknak, lapozd fel a fórumokat, ahol az általad kinézett típusról írnak, esetleg ott kérdezz meg embereket, hogy mire kell figyelni esetleg kimondottan az adott típusnál. Az ember hosszú évek alatt szerez annyi tapasztalatot, hogy egy próbaút alatt nagyjából fel tudja mérni a kocsi állapotát. Ez 5 hónap alatt nem nagyon fog menni, főleg ha gondolom addig nem is nagyon vezetsz autót.
2016. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

melyik típus? Csak kíváncsiságból.

nyugodtan nézheted a Grace Klinikát is ilyen célból (abban is annyira lehet megtanulni gyógyítani, mint bármelyik autós műsorból használt kocsit venni).

Szinte minden típusnak van klubja, tuning foruma, facebook csoportja stb stb. ezekbe lépj be és olvass, majd olvass tovább, és még egy kicsit. Majd utána ott tedd fel a kérdéseidet, amik felmerülnek a korábban olvasottak után. Esetleg még autós szakportálokon keresgélj használt autó vásárlásával foglalkozó cikkeket, használt teszteket stb

2016. júl. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!