Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy autó...

Mennyibe kerül egy autó üléseinek újrahúzatása?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 00:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha univerzális huzatot veszel, akkor pár ezer forint. Van ami tényleg passzol és tényleg jól is néz ki.

Újrahúzni drágább és körülményesebb is, sok helyen ott is kell hagyni az autót 1-2 napra. De függ attól is, hogy milyen húzatot szeretnél, minta, anyag, mekkora autó, mennyi mindent kell újrahúzni. Ezt így sajnos nem lehet megmondani.

Német prémium autók (BMW, Mercedes, Audi) eredeti fekete vászon munkadíjjal együtt olyan ~200 ezer körül van.

Sima textil üléskárpit is drága, olyan 150 körül van munkadíjjal együtt.

Persze tényleg hozzáértőknél és nem Jóskabácsikárpitos az utcavégén... :)

Én is gondolkodtam az E36-ba, de inkább vettem egy komplett E36 ülés-szettet használtam 100 alatt, nagyon jó állapotút. Csak poros volt. :) és otthon be is tudtam szerelni. :)

Szerintem olcsóbban megúszod, ha veszel egy jó állapotú használt ülés-szettet és beszereled. Vagy elviszed egy szerelőhöz, aki ért hozzá, nem nagy munka, ha nem elektromos az ülés, akkor fél óra alatt megvan.

2016. júl. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!