Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyerges kamionból kb mekkora...

Nyerges kamionból kb mekkora bevételt lehet kihozni ha egész hónapban folyamatosan van rá fuvar?

Figyelt kérdés

Jogsi van rá, meg pénz is lenne egy ujabb nyergesre póttal együtt, de nem tudom menni idő alatt hozná vissza az árát, bele merjek e vágni. speditőr ismerős van, szoval meló is lenne, na meg van a környéken pár kamionos cég is...

sofőrt ugye nem kell fizetni mert adott szerencsére, de nem nagyon tudom hogy mennyi pénzt hozna a konyhára ha egész hónapban folyamatosan nemzetközibe menne a vas.

azt tudom hogy akinek járja európát a kamionja annak a sofőrje is megkeresi a 450-500 ezret havonta, plusz gázolaj költség meg adók stb.. De akkor a tulajnak ennyit hozhat egy kamion havonta, 1 millát, kettőt vagy többet/kevesebbet.

aki jártas a témában annak a válaszát megköszönném.



2016. júl. 24. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha erre itt vársz választ, akkor ne vágj bele.


amúgy egy autó kevés, legalább kettő kell folyamatos fuvarokkal, nyelveket beszélő sofőrökkel, esetleg profi helyszínelő kocsival..

ha van speditőr ismerős, akkor vele kell nagyon jóban lenni.


meg a szerencsével.

2016. júl. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első leírta a lényeget, felejtsd el. Ha van zsebben több 10 millió forintod akkor fektesd valami másba
2016. júl. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak akkor vágj bele, ha életérzésed a kamionozas, mert ha nem, akkor vehetsz fel sofőrt, úgy pedig nem buli, a sofőrnek 500 havonta, könyvelő, Te, stb.,...

A speditőr három honapra fizet, addig bent van nála kb. 9000 euró, ha nem fizet kell ügyvéd, s még pénz tankolni, pályát, stb., fizetni... Persze addig is Te fizetted a kiadásokat.

Aztán atviszel 10 migranst angolba, le foglalják a kamiont... Folytassam?

Egy uj szerelvény kb. 30 milla, én azt máshova fektetnem, főleg, ha kp! Kivéve!, ha a kamion az élet célod, akkor csináld!!!

Vegyél csak egy vontatot, egy éveset hollandban, narancssárgat, és nagyon sok cegnek lehet bérbe húzni potot, fizetik a pályát, hajót, stb.... ;)

2016. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!