Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G hiba?!

Opel Astra G hiba?!

Figyelt kérdés
Indításnál furcsa hangot hallok elölről, valamilyen csörgést. Ez tart kb 3 mp-ig. Második indításnál, már semmi hangja nincs. Elvileg feszítőgörgő a probléma. Csak 8-a fele tud fogadni a szerelőm. Addig nyugodtan mehetek vele, vagy inkább hanyagoljam az autót?(Pont nyaralni készültem...) Köszönöm előre is a segítségeteket!

2016. júl. 28. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nincs felállva az olajnyomásod így ezáltal csörög . Láncos motor? Z12xe?
2016. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. Azt észrevettem, hogy mikor elalszik az olajat jelző lámpa akkor a csörgés is megszűnik. Viszont kicsit utána is van hangja, de minimális. Azt hiszem komplett vezérműlánc csere lesz belőle...
2016. aug. 4. 19:39
 3/5 BiTOPro97 ***** válasza:
Nem kilenc hónap alatt tanulták meg összerakni a németek hanem másfél év alatt, a lengyelek meg három hónap alatt a Classic II-esket ennyi. És nem egy szélvész. Azt csókolom, és mint minden autónál.
2016. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BiTOPro97 ***** válasza:
Kiegre-re ez is annak a hibája lehet.
2016. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha inditas utan 10-15masodpercel is eztcsinalja, valamint gazadasra,pocogtetesre is akkor vsn csak gaz! Viszont azt egyertelmuen tudnad hogy itt ez a baj hidd el nekem! Viszont mindenfelekepp vidd el esetlegesen ismeros szervizbe, ott megmondjak! Vezerlescsere ennel a motornal olyan 60-70+szerelesi koltseg
2016. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!