Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik napszemüveg lenne jobb...

Melyik napszemüveg lenne jobb vezetéshez?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Nappali vezetéshez melyik volna jobb? mind2 UV400-as, polarizált.


Leginkább az volna a kérdés, hogy a lencse milyen színű legyen? Barnás, esetleg narancssárga, sárgás?



2016. júl. 30. 17:35
 1/6 A kérdező kommentje:
2016. júl. 30. 17:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó kérdésedre tudok válaszolni. Én azt javaslom hogy barnás/arany színű lencsét válassz, mert az nagyon kellemes a szemnek. Én nekem is egy sötétbarna lencséjű napszemüvegem van, és nagyon megvagyok vele elégedve.
2016. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vezetéshez ki nem állom a polarizált napgépet.nem látom az autó LCD-jét, sem a telefon/navi kijelzőjét, ha nem a megfelelő szögben van.
2016. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a barnás/arany színű, az olyan mint ami a második képen van, vagy sötétebbet keressek?
2016. júl. 30. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen barna legyen. Vezetéshez az a legjobb. Erről az UV-ről nem tudok mit mondani.

Nekem barna polarizált van, én látok mindent venne, GPS, rádió, km-óra.

Ha teheted, akkor vásárláskor próbálj fel többet is, nem biztos, hogy jól áll vagy kényelmes, ezért nem jó interneten rendelni. Illetve, ha akkor kell véletlen állítani a kereten, akkor állítanak is ott helyben.

2016. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mostanában teszteltem pár szemüveget.

A polarizáltnak az az előnye, hogy nem tükröződik vissza benn a műszerfal a szélvédőre.

A nem polarizáltban viszont teljesen tisztán látni a kijelzőket, nem torzítja el a színeket.

2016. júl. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!