Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti hány órát vettetek a...

Ti hány órát vettetek a sikeres vizsgához? 70 óránál tartok, , de még az oktató veteti velem a plusz òrákat

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy nem tart még alkalmasnak a vizsgához valószínű nincs olyan érzéked a vezetéshez 30óra alatt meg kell tudnod tanulni az alapokat. próbálj meg kérni valakit hogy segítsen gyakoroljatok.
2016. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszod..hàt igen ,gyakorólni,,hiszen gyakorlók mert van autónk,sőt!!jogsim is van A1 kategóri ami elsőre sikerűlt,tudom a kocsi màs..Nő vagyok...
2016. júl. 30. 18:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Avagy csak nem vagy fogékony+túllogikázod,lehet hogy majd 1 év vezetés után jobb leszel ,mint aki 30 után elsőre 0 hibával,de ha nehezen érzel rá,és mindig "egy lépéssel" jobb akkor az nem rossz,csak anyagilag,ennyi.

Én 30 után mentem,bár csak 2 órán át "parkoltunk",ezért inkább vettem volna még plusz órát ,csak nem 3800ft-ért óránként...,de hál istennek könnyű helyen voltak,és meglett...

2016. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a kérdés, hogy másoknak mennyit kellett vezetni a sikeres forgalmi vizsgához, hanem az, hogy neked valóban szükség van még az órákra, vagy az oktatód "szerelmes".

Ha van önkritikád, magad is fel tudod mérni, esélyes vagy-e sikerese forgalmi vizsgát tenni.

Nemleges válasz esetén gyakorolj tovább, ha úgy érzed, menni fog a vizsga, el kell beszélgetned az oktatóddal.


A vizsgán szabályosan kell közlekedni 40-50 percen keresztül, plusz kérnek néhány manőverezési gyakorlatot, s azokat is a szabályokat betartva bemutatni: megállás - várakozás (párhuzamosan előre, szegély mellé állás), egyíves (U) megfordulás, 2-3 parkolás (előre, hátra, párhuzamosan, jobbra, balra - ahogy a vizsgabiztos kéri).

Mi az, ami neked még nem megy, amiért a pót-órákat kell venned?

2016. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kötelező óraszámot vettem és elsőre átmentem.

Azóta változott a rendszer mert kötelező km-t is kell teljesíteni de szerintem 70 óra elég sok.

2016. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hozzàszólàst!!visszatérve a kérdezőre,nem mondanàm hogy nem megy,mert hibàznivnem hibàzok,csak lassú vagyok egy kicsit,sőt túl óvatos!de könyörgöm egy büdős szót nem szól mellettek,csak ha én kérdezek...Azt mondja hogy magamtól jöjjek rà
2016. aug. 1. 09:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma közölte még 10-óràt vegyek..vizsgàról ugye szó nincs..amíg nehezen ment a parkolàs addig az volt a kifogàs,,most az is megy..jön màssal,
2016. aug. 1. 09:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Néma, szótlan oktatö nem jó oktató. A tanulónak tanácsokkal, támpontok megadásával segíti az oktató az alapok megtanulását, ezek nélkül csak kínlódni fog. Oktató váltáson nem gondolkodtál?
2016. aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!