Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hirdetésről (hahu)?

Figyelt kérdés

[link]


A véleményetek érdekelne a:

-leírásról

-képekről

-illetve, hogy riasztó lehet a km-óra állás a vásárlóknak?



2016. aug. 1. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Korrekt hirdetésnek tűnik, de érdekelne, hogy mikor volt a kettős tömegű lendkerék cserélve?
2016. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BiTOPro97 ***** válasza:
Kérd el a szerviz könyvet! - azon túl korrektnek tűnik, meg azzal.
2016. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
leiras korrekt.kepek szepek es igenyes gazdaja van. lasd hatter. ebbol lehet utalni arra hogy semmit nem sajnalt. 240 000 japan dizelbe egyaltalan nemsok szerintem. ez h a kettostomegu mikor volt cserelve enyi erovel kerdezhetne s porlasztocsucsokat is mrg h az adagolo mikor volt felujitva stb. egy probat mindrnkepp meger
2016. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
elozo vagyok. bar a celica cseret megertem lehet kicsit sportosabbra vaganyabbra vagyik de a 90es evekbelit nem. de megkell kerdezni mert nekem ez furcsa
2016. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt leírásnak tűnik, de aki gyanakvó, az nézi a rendszámot és számolja az egy évet. N-es rendszám nem volt egy éve. Nincs meg a szervizkönyve, a precíz német rokon elhányta valahová ? Egy szervizszámla sincs? A SIGAUTO tudtommal egy mosonmagyaróvári kereskedés. ha magánszemély hirdeti, akkor miért kereskedős a rendszámkeret ? A km óra állása meg reális, ez nem probléma. A képek jók, beállítások jók, az autó szép tiszta, a leírás meggyőző. Az autó viszont nem kéne, mert nem vagyok Mazdás:-)
2016. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elején kicsit lóg a lökhárító a jobb oldalon, a kormányon meg egy utólag ráhúzott műbőr van ki tudja mennyire kopott?

A km gyanúsan kevés, ~17000-re jön ki egy évben.

Meg mintha a lökös színe nagyon eltérne attól függetlenül hogy a műanyagot nem lehet olyanra fújni mint a fémet.

Szóval szerintem megtekerték mielőtt behozta kb. 1 éve a nepper, a mostani faszi meg megvette a kereskedésből és mielőtt sokat kéne rá költeni eladja.

Bár lehet én látok már rémeket.

2016. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék urak, én árulom az autót, viszont ez az első használtautó hirdetésem, ezért is érdekelne hogy jó e így.

Szervízsámlák vannak (mazdaszervizes matrica is) viszont a könyvet nem kaptam hozzá, kuplung nem lett bolygatva, úgy fog mint a 170ezer km-es toyota avensisünkben (d4d)

A Sigauto nem csak autókereskedéssel foglalkozik hanem kinti papíros autó itthoni forgalomba helyezésével is, ezért van az a rendszámtáblakereten, sőt még a papírjai is ilyen dossziéban vannak.

1-2 évet állt az autó mielőtt hozzám került tavaly augusztusban, és idén lett csak átíratva nevemre, addig meg nem igazán mentem vele vizsgaidőszak miatt, de ha igen akkor meg a kinti rendszámával használtam.


Szóval akkor ilyen nehéz az eladó élete is :D keresgélem az utódot, és nekem is hasonlók jutnak eszembe mint a fent felkapott elméletek, de talán magamból kiindulva nem akar mindenki lehúzni/átverni...

2016. aug. 2. 17:51
 8/8 anonim ***** válasza:
ahogy írtam is, korrekt a hirdetés, ha ilyet keresnék, felhívnám. Ott pedig el tudod oszlatni az olyanok kétségeit, akik olyanok, mint mi, írogatók ! Szóval jó ez így és sok sikert az eladáshoz !
2016. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!