Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről a hirdetés...

Saavedro kérdése:

Mit gondoltok erről a hirdetésről?

Figyelt kérdés

[link]


Jó az ár-érték aránya?


(csak próbaként teszem fel a kérdést, öcsémmel vitatkoztunk, nem akarok autót vásárolni!)


2015. aug. 16. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Azonkivül, hogy nekem ingyen sem kéne, egész jó. Ugyanis 15 éves autó ennyi pénzért nem rossz, és utána sem sok fejfájásod van a fenntartásával (kis fogyasztás, olcsó biztositás, kevés alkatrész).
2015. aug. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Városba használni, vagy vidéki lakhely pár km-es körzetébe oké, de máshova nem merészkednék vele.
2015. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kissé drága egy 0.9 literes motorért, ami ráadásul egy Fiat és ráadásul egy kis autó. Évjáratban sem annyira új, már simán rohadhat. Én 200-nál többet nem adnék egy ilyen idős kocsiért, akár milyen pöpec állapotban lehet, mert nem nagyon használható a városon kívül többre.
2015. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!