Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vásárolják?

Milyen autót vásárolják?

Figyelt kérdés

Jelenleg autó vásárlás előtt vagyok tanácstalanul. Próbálok úgy gondolkozni, hogy fiatal Legyen és hosszú távon ne kerüljön sokba, mert ugye bár szoktak mondani, hogy némelyik autót nem meg venni nehéz ha nem fent tartani :/

Maximum 750.000-800.000 Ft környéke amiért autót szeretnék vásárolni. Először a 4es golf gondolkoztam, de ami már jó az drága is, aztán jött az ignis de az meg nincs a közelben én pedig 400kilometert nem utazom. Kaposváron lakom ezért nem mennek Miskolcrá pl.

Lenne esetleg tipp hogy milyen autó az ami meg éri és hosszú távon is meg fizethető? A héten kellene SOSBA, mert hétfőn mennek nyaralni a két gyerkőcel a balcsirraaaa ... Előre is köszönöm


2016. aug. 3. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez így nem megy , el lenne sietve az mindig bajokat hoz . Bérelj ki kérj kölcsön autót a nyaralásra , majd utána nyugodtan vehetsz ha van választék és előtte hozzáértő szerelő nézze meg .
2016. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiatal legyen, hosszú távon ne kerüljön sokba és 750-800 000 ft :-) ez így esélytelen dolog lesz, szóval vagy a pénzt kell fentebb tolni, vagy 18-20 éves kategóriát is nézegetni. Haverom is vett 700 000 ft-ért 6 éves autót, aztán 2 hónapon belül ráköltött még 500 000-et, szóval olcsó volt a kocsi.
2016. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó, persze! Kell minden autóra költeni! Ez egyértelmű :))) de nem.mindegy, hogy pl egy A 6os audi alkatrésze mennyibe kerül vagy egy ignise.. most a 3 as bmw-n gondolkozom.. de nem tudom :) tényleg nem szeretném el hamarkodottAn venni, mert annak jó vége nem lenne. Tippeket szeretnek kérni, hogy akiknek vannak kicsit idősebb autói azoknak mik a tapasztalatai, melyik lenne a jó. . Milyet vegyek? :/ :/
2016. aug. 3. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!