Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért úgy gyártják az autókat,...

Miért úgy gyártják az autókat, hogy ha vezetek, nem látom a kocsi orrát?

Figyelt kérdés
Engem ez kimondottan zavar. Szeretnék venni egy klassz autót, de amelyik autótípust kinéztem, kipróbáltam és nem láttam a kocsi orrát még a legmagasabb üléspozícióban sem. Biztos meg lehet ezt szokni, de én nem akarom megszokni, ha már közel 1 milliót rááldozok.

2016. aug. 4. 10:16
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak engem zavar ez a dolog. Direkt nem írtam meg, hogy milyen kocsit néztem ki, mert tudom, hogy azt is csak kritika érné. Igenis, lehet 1 millióból jó kocsit venni. Nekem ez is nagy összeg.
2016. aug. 4. 11:04
 12/27 anonim ***** válasza:
Téged gyártottak túl alacsonyra, nekem eddog még nem okozott gondot a kilátás.
2016. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Alapvetően a légellenállás miatt vannak így sok típus, hogy minél kevésbé legyen robosztus, nagy légellenállású az eleje. De ezek között is van aminek látni az elejét, persze ha nem törpe az illető.
2016. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt az 1 milliót rááldozok dolgot.
2016. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem baj, nem is kell értened.
2016. aug. 4. 11:51
 16/27 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vagyok túl alacsony.
2016. aug. 4. 11:52
 17/27 anonim ***** válasza:
85%

Pont mint anyám.....


Emeld fel az ülést maximumra meg tegyél magad alá párnákat, aztán látni fogod. Ha már olyan érdekes az autó eleje számodra :)

2016. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
84%
Opel Vectra B-ben pl. látni vezetés közben. Vegyél olyat akkor :D
2016. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. aug. 4. 12:22
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az újabb autók ilyenek. Ha az orrától megijedtél, a hátuljától be fogsz fosni, mert ott aztán 0 kilátás :)

Igazából gyakorolni kell, és érzésből vezetni.

Fogsz egy vagy több üres műanyag kukát, karton dobozokat, lerakod valahova, aztán lehet centizni, és büntetlenül koccolni, hogy ne más autókkal kelljen :)

2016. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!