Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Neked autósként (vagy ha épp...

Neked autósként (vagy ha épp azzal vagy) egy ilyen szituáció már túlmegy az ingerküszöbödön ha egy robogós ezt meri tenni?

Figyelt kérdés

Adott egy bevásárló központ parkolójának bejárata ami rendelkezik besorolósávval a jobbról és a balról érkezők számára is. Az autós jobbra kanyarodással tud bejutni a segédmotorkerékpár balra kanyarodással. Természetesen az autósnak elsőbbsége mivel ő jobbra kanyarodik. Viszont ezt manővert nem képes végrehajtani mivel a bejárat telített, nem halad befelé a sor. Az autós ráfordulni sem tud mivel keresztül megy a bicikli út és azt nem kéne elállni. A robogós kb 20 mp-ig passzívan figyeli az eseményeket aztán egyszer csak gondol egyet és szép komótosan elkezdi végrehajtani a manővert vagyis balra kanyarodik. Mikor ezt az autós meglátja gázt ad ugráltatja a kocsit és szemmel láthatóan nem tetszik neki amit lát. A robogós nem a sorba állt be hanem a kocsisort jobbról előzve azon a bő másfél méter széles helyen a parkolóbejáratnál előzte a sort a lecsukott sorompó mellett is röhögve elférve. Ennyit láttam, nem tudom hogy utána ment e a parkolóban végülis az autós hogy elbeszélgessen vele.

Én nem közlekedek se motorral se autóval jogosítványom sincsen csak érdekel a dolog hogy ez a legtöbb autósnál már kicsapja a biztosítékot? Végülis ha elmegy előtte azzal az autós se előrébb se hátrább nem lesz. És másokat sem láttam hogy akadályozott volna.


2016. aug. 4. 19:06
 1/4 anonim válasza:
Csak irritálja az embereket az a tény, hogy 2 keréken közlekedő ember társuk simán képes kikerülni egy dugót, de ők viszont nem.
2016. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok irígy, sem türelmetlen tulok, ha engem nem akadályoz nem érdekel. Ennél az esetnél sem csináltam volna semmit.
2016. aug. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanis számomra tiszta ügy, hogy a motorosok és biciklisek előremennek, ha tudnak. Örülök hogy ők tudnak haladni. Az irritál, mikor autós társaim csinálnak hasonlókat.
2016. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elfér, hadd menjen. Két keréken sokkal könnyebben halad. Ebben a szituációban nagyon jól tettet, hogy motorra ült.:)
2016. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!