Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire lehet súlyos a...

Mennyire lehet súlyos a következő közlekedési szituáció?

Figyelt kérdés

A kereszteződésbe érkeztem, egy alárendelt útról és egyenesen akartam továbbmenni. Szétnéztem, se jobbra, se balra semmi, már a felező vonal közelében vagyok és feltűnik a semmiből egy autó előttem, és szerencsére hirtelen fékezésemnek köszönhetően éppen nem ütköztünk. Megállt az autójával a sebesség mérő előtt (amely a kereszteződés után közvetlenül van a főúton), én pedig a kereszteződés után álltam meg, hogy kiszálljak, de ők tovább hajtottak. Számíthatok feljelentésre vagy bírságra?


Válaszokat előre is köszönöm!



2016. ápr. 24. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Sok minden nem derül ki , de az hogy nem tudsz autót vezetni az igen. Mi az hogy a semmiből feltűnik? Te kb 3 métert méssz és csak úgy ott terem egy autó, azt jelenti nem néztél szét rendesen. A kamera milyen volt? Mert ha ez az új fajta akkor az azt is rögzíti hogy te veszélyeztetted a többi közlekedőt. Jogos lenne a büntetés, mert ebből akár halálos baleset is lehetne.
2016. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
100% hogy semmi nem lesz belőle . Megúsztátok ,de máskor nézz körül rendesen.
2016. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem lesz belőle semmi, de az is biztos, hogy ha csak nincs egy hajtűkanyar a kereszteződés előtt akkor látnod kellett volna, hogy jön egy autó...


Ha 100-al jött akkor is csak 27 métert megy másodpercenként... Az meg, hogy kigurulj egy felezővonalig ha falábú vagy akkor is max. 2 másodperc azaz 50 méter - ennyit feltételezem ellátsz.

2016. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebből nem elsz semmi.
2016. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt megúsztad, de máskor figyelmesebben vezess.
2016. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!