Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha ittál és nincs aki hazavigy...

BiTOPro97 kérdése:

Ha ittál és nincs aki hazavigyen taxit vagy uber-t hívsz inkább?

Figyelt kérdés
És miért az amelyiket? + kor

2016. aug. 5. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
En kulfoldon elek es itt nemcsak Uber van hanem Lyft is. En e ketto kozul szoktam valasztani mindig azt, amelyik olcsobb. A taxi sokkal dragabb lenne.
2016. aug. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ubert hívtam, most, hogy már nem lehet megyek saját autóval és hívők sofőr szolgálatot.


Taxit - majd ha piros hó esik!

2016. aug. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Immár csak a legdörzsöltebb gazemberek taxiznak,a becsületes taxis már rég a múltté.

Ubert hazavágták,inkább ott alszom...

2016. aug. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szorakozó helyen mégse alhatok ott, és legutolsó józan én vagyok, de ha ünnepelünk valakit akkor mégse.


Amúgy Pécset/Pécsen is, de főleg Budapesten is a taxit választom, mert Uberesek közül sok nem tudd vezetni, vagy roncs autókkal közlekedik. Autóm más idegen kezébe nem adóm, mert könnyen több kárt tehet benne, mint ha csak taxival járnék. Én öreg már nyugdíj előtt álló 50-es taxisokat szoktam kifogni, akinek nincs más munkalehetősége már, de van egy korrekt autója, és vezetési stílusa, és nagy rutinja. Prius volt éppen legutóbb.

2016. aug. 5. 09:31
 5/6 A kérdező kommentje:
Más?
2016. aug. 5. 09:31
 6/6 anonim ***** válasza:

"sok nem tudd vezetni"


Nyilván pont ugyan olyan alaposan tanultak meg vezetni, mint te helyesírni...

2016. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!