Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan motorolaj ami...

Van olyan motorolaj ami jótékonyan hat az autó motorjának a működésére és csökkenti az üzemanyag fogyasztást?

Figyelt kérdés
Melyik olaj vált be nektek a legjobban?
2010. ápr. 18. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
nem tudom,de én hétfőn viszem olajcserére az autót és total quartz9000-et teszek bele,majd megírom mit tapasztaltam:)
2010. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Prolongot dicsérik, de annyi pénzért, már illik neki tudni valamit.
2010. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Xado-nak van revitalizáló olaja.
2010. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Prolong... Nagyon jó, tényleg erősebb lett a motor
2010. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek az ilyen mesékben(revitalizáló olaj).Ezek egy kalap alá tartoznak a fogyasztás csökkentő mágnessel.

Ha a gyári előírásoknak, szabványoknak megfelelő motorolajat használod, akkor nyugodtan aludhatsz, lehetőleg egy nevesebb cég olaját használd a tescos és kis nevű olajok kerülendők.

Egy nagy cég talán jobban figyel az állandó minőségre. fejlesztésekre, mint egy névtelen gyártó, hiszen neki nincs mit vesztenie, ha elpártolnak tőle a vevők, akkor előkerül egy újabb néven, aki pedig már felépítette a "hírnevét" az talán meg is szeretné őrizni.

2010. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha szigorúak akarunk lenni, azt mondhatnánk, az összes olaj ilyen, ugyanis pont ez a szerepük :) Jótékonyan hat az autó motorjára; növeli az élettartamát, csökkenti az üzemanyag fogyasztást. Igaz, épp emiatt ki se hagyható "dolog" a motor üzemeltetése során. Vannak jó olajok, és vannak kevésbé jók. Ma már csak a pénztárcád szab határt annak, hogy milyet használsz. Én pl. a Selenia gyártmányúakat részesítem előnybe. Nagyon jó minőségű, tartós, és nagy terhelhetőségű olaj, de meglehetősen drága is.


maci

2010. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Castrol olajok.

Nem tudom, milyen autód van, de ha megmondod, tudod segíteni, mi lenne a legjobb neked.

2010. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Van ahol ki tudod keresni?

Opel Astra F Caravan, X16XEL, 1995.

2010. júl. 2. 16:06
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem egy év után kell lecserélni az olajat?
2010. júl. 5. 09:54
 10/10 anonim válasza:
Hsználattól függően kell cserélni, km után :)
2010. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!