Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2016-ban műszakinál betelt a...

2016-ban műszakinál betelt a forgalmi, mennyibe kerülne a csere?

Figyelt kérdés
Most volt a járgányom (autó) műszakizni és betelt neki a forgalmija, 10 éves 4 dbnak van benn eddig hely, azt mondták menjek el a hivatalba és csináltassak másikat nem mintha még ott egy 5.nem fért volna el csak mert vonal nem volt mindegy mibe kerülne ez nekem, rohadt drága volt a vizsga több mint amit megbeszéltünk pedig 20perc alatt megvolt minden tökéletes. az nem gond ha szeptemberig várok ezzel, ha drága, papírt adtak van 8 millió számla amin fele annyi összeg sincs mint amennyit fizetem.

2016. aug. 5. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A műszaki adatlappal besétálsz az okmányirodába, és kapsz másik forgalmit ingyen a betelt helyett.
2016. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tényleg ingyen? megkérdezem majd tényleg remélem hogy ingyen lesz mert azért a 6000ft az nagyon sok érte, egy db papírért, meg a műszaki is sok volt amin nem is csináltak semmit csak úgy csináltak, ennek kellene változtatni én szerintem hogy akinek olcsó autója van ne fizessen annyit mint akinek egy Q7-ese.
2016. aug. 7. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem pár éve azért cserélték a forgalmit, mert változott a környezetvédelmi besorolása az autónak. A vizsgalappal bementem az okmányirodába, és ingyen cserélték a forgalmit.

Amúgy a 2. voltam...

2016. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha arra járok akkor megkérdezem, nem tudom mondjuk furcsa lenne/lesz ha pénzt kérnek még ezért is amikor a vizsga profitjából többszörösen megfizettem már 4x.
2016. aug. 8. 22:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem 6.000ftért cserélték kész rablás, de helyben kinyomtatták.
2016. dec. 6. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!