Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha ellopták a rendszámomat és...

Ha ellopták a rendszámomat és bejelentettem a rendőrségen, akkor nekem kell fizetni a csere költségeit (új rendszám, forgalmi stb. ) vagy ilyen esetben ingyen van?

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen ingyen semmi sincsen, sőt még nem is olcsóbb, mint egyébként.
2012. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyne, az autód is kifizetik, ha ellopják és bejelented...
2012. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért kell időt szakítani rá és f@szányosan felcsavarozni. Nekem pl kívülről max a lökhárítóval vihetik el.
2012. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, és a csavar egy eltávolíthatatlan eszköz, ami örökre eggyé teszi a rendszámot a lökhárítóval...okos.
2012. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod inkább rászántam 2 órát és 50ft-ot, hogy levegyem a lököst, belülről anyás csavarral rögzítem, mintsem álljak egy délelőttöt az okmányirodában, illetve előtte a rendőrségen amikor bejelentem a lopás tényét. Hidd el nem az enyémet fogja levenni egy suhanc, aki ingyen akar tankolni, hanem átpártol a mellettem parkoló autóra és arról pattintja a rendszámot.
2012. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!