Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi tipusú Mazda (1,6 literes...

Régi tipusú Mazda (1,6 literes benzines négyhengeres) egyik befecskendezője mellől szökik ki a benzin (kicsit). Mit vele?

Figyelt kérdés

Ki tudnám cserélni, de fogalmam sincs, hol lehet szerezni arra a tipusúra (MX3), és elég sürgős lenne. Szokták a gumitömítéseket valahogy javítani?


Arra gondoltam, hogy ideiglenesen kiszedném őket, és nyomnék oda egykis szilikont, majd visszaraknám. Van olvasztani való szilikonom, amit szilikonpisztollyal kell a helyére vinni, vagy Mamut nevű hideg szilikon, ami 24 óra alatt köt meg. Melyiket ajánlanátok?


Nem ömlik a benzin, csak nagyon icipicit szökik ki.


Ez a megoldás csak ideiglenes lenne, cserélném őket 1-2 hét múlva. Szerintetek a szilikonos ötlet ideiglenesen életképes, vagy hagyjam a francba, és ne kockáztassak, mindenképpen csereéljem azonnal, és addig ne használjam?


Köszönöm a válaszokat!



2016. aug. 6. 23:19
 1/4 A kérdező kommentje:
* az egész injektort venném ki, és hagynám a gumitömítést (nem szedném ki, nem helyette tennék szilikont, hanem), még ahhoz nyomnék szilikont.
2016. aug. 6. 23:22
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cserélhető az injektorokon a gumigyűrű.
2016. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha választani kell hogy egy pár száz forintos gumitömétes vagy hogy otthon valami talált szilkonszerűséget tuszkoljak a motorba akkor nem értem miért jut egyáltalán valakinek eszembe is a szilikonos megoldás
2016. aug. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert holnap vasárnap van, a boltok zárva, és az autónak mennie kell kb 50km-t. És benzintócsa van a blokk küső részén.
2016. aug. 7. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!