Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift elektromos...

Suzuki Swift elektromos ablakemelő utólagos bekötés, honnan a szuflát?

Figyelt kérdés

Sziasztok a kérdés adott!

Honnan tüdok adni kakaót az elektromos ablaknak?

Illetve a központi zárnak?

Jelenleg próba céljából az ablakemelőt arra a kábelre kötöttem amin az autóhifi van (gyújtás)a k.zárat meg az aksira!

Ja igen ha már kérdezek.

A kocsiban a tompított egy az aksiról behúzott kábelre van kötve egy biztosítóval egy szimpla kapcsolón ami a hamusból lóg ki. Ezt hogyan tudom orvosolni?Gondolom a bajuszkapcsoló vacakol. Viszont van egy komplett donor autóm!

Válaszokat előre is köszönöm.



2016. aug. 7. 13:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ja, még annyi, hogy amikor megvettem a vectrát, abból hiányzott egy csomó biztosíték, szét volt menve az index relé (hol működött, hol nem, de olyan is volt, hogy fönnakadt, és világított), de a hűtőventillátor biztosítéka meg egyszer elkezdett füstölni a rossz foglalat miatt (nyáron nagy melegben, amikor persze, hogy kell az a sz*r).

Ennek tetejében folyton fulladt az autó, amiről kiderült, hogy a FORDÍTVA beszerelt benzinszűrő tehetett (tuti valami autóanalfabéta dilettáns baromé volt előttem szerencsétlen)

2016. aug. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

A csatlakozó gyárilag benne volt csak a kapcsolót és a hátsó ködlámpát tettem át.

A gyári csatlakozóban nincs feszültség.

2016. aug. 12. 10:21
 13/18 Beviz Elek ***** válasza:

Biztosíték van benne? Szerintem külön biztiről megy, az pedig valószínűleg nincs is benne. A kormány mellettieket is nézd meg ès a motortérben lévőket is (relé+biztosítékok).


Csak egy tipp, de hátha...

2016. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem volt jó a multiméter :)

Na a lényeg.

Van benne feszültség. Érdekes amikor jár a motor 15v mér. De töltöttem is az aksit.

Kimérem a 21w-os hátsó ködlámpa foglalatát jó.

Beleteszem az égőt nem ég.

Kipróbálom az égőt 12 voltról (táp) ég.

Visszateszem nem ég de még1szer a foglalatba ott a feszültsêg.

Már kivagyok.

2016. aug. 12. 15:20
 15/18 A kérdező kommentje:

A probléma megoldódott.

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

2016. aug. 12. 21:41
 16/18 Beviz Elek ***** válasza:
És mi volt?
2016. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

A kapcsoló és kontakt hiba.

Újrasaruztam és forrasztottam a kábelezést és a kapcsolót.

2016. aug. 13. 14:00
 18/18 anonim ***** válasza:

na ennyi, szakmailag ötös. Szar multiméter, vazze, annyiszor lenne egy ezresem ahányszor így jártam, párszor emberül berúghatnék :)

Sok sikert a verdához a továbbiakban

2016. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!