Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aránylag Friss jogsival eddig...

Aránylag Friss jogsival eddig max 175-km vezettem egysszerre pénteken 780-km röl kell haza hoznom egy kocsit nagyon fáraszto lesz?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz egyszeru, de probald meg napkozben levezetni, mert este 2-3x rosszabb. Iktass be menetkezobe pihenoket, ket orankent kiallni egy parkoloban, kicsit ott maszkalni, felfrissulni, stb. Ez tud segiteni. Esetleg melle meg par energia ital :) ha nem megy, akkor ne vallald be egy seggel. Allj meg aludni egy 2-3 orat, mert az is sokat segit.
2016. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos este jövünk 18:00 kor indulunk haza münchen böl 2 kocsival amiböl az egyiket nekem kell vezetnem
2016. aug. 9. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem indulnék el a helyedben este. Nappal semmi gond, látsz rendesen, szükség esetén megálltok pihenni. Este alig látsz valamit, az esti vezetést is meg kell szokni. Nem lehetetlen haza érned, de nem hiszem, hogy nem megoldható inkább nappal vezetni, este fokozottan megterhelő és veszélyes
2016. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pont ellenkezőleg vagyok ezzel,este és éjszaka szeretek vezetni,amikor kicsi a forgalom.

Akkor 5 órát is elvezetek,de nappal már a fél óra is lefáraszt.

2016. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem vállalnám be. Ha feltétlen muszáj, arra figyelj, h a végén amikor lejössz a pályáról, állj meg pihenni, akárhány óra van, és akármilyen közel vagy a célhoz - ez a váltás a legnehezebb, és akkor már fáradt leszel.

Érdemes megállni egy 15-20 percre sötétedés után is, 8-9 körül. A szem sokkal könnyeben átáll az éjszakai vezetésre ha szürkület után beiktatsz egy kis pihenőt.


Én rendszeresen vezetek 8-10 órát egyhuzamban, és mindig megállok egy kicsit amikor rám esteledik, tapasztalat, hogy kevésbé készül ki a szemem.

2016. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!