Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó fojtás lehetőségek!?

Robogó fojtás lehetőségek!?

Figyelt kérdés
Hello egy olyan kérdésem lenne,hogy van nekem egy Malaguti Centro 50 4T(2010) robogó.Valami oknál fogva 45km/h-nál nem akar gyorsabban menni.Tudom,hogy 40-nél nem is mehetne jobban egy segédmotor de akkor is.A lényeg a Levegő torokban nincs fojtás,Variátornál sincs gyűrű,Kipufogó is ki lett "herélve".Arra gondoltam,hogy valahogy elektronikusan van (elektromos vezérlő) találtam is neten egy bejegyzést,hogy a gyújtáselektronikába kel belevágni!Erről szeretnék tanácsot kérni valaki csinált már ilyent? Előre is köszönöm.! :)

2016. aug. 9. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor annyi, hogy gorgot cserelsz a varriatorban meg a kuplungvan rugokot. Mivel 4t igy nem tudom milyen fordulatra kepes.
2016. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zzzoli ***** válasza:

A gorgőcsere felejtős, hacsak nem lettek olyan pici súlyú görgők beletéve hogy csak ordít, de nem megy.

Azt úgyis érzed hogy 45 nél mekkora a fordulat, ha nem brutál nagy, akkor jó az a görgő.

CDI folytás lehetséges, Kymco Agility 50-nél volt az a belevágásos trükk, ennél egyszerűen venni kell bele egy folytatlan CDI-t.

2016. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem,csak azt nem tudom milyen CDi mert valami utánagyártott van benne semmi márkajelzés,sorszám sincs rajta. Végül is azt nem írtam,hogy ezek Piaggio blokkal vannak szerelve akkor gondolom a piaggio CDI kellene bele.! [link] Köszönöm a segítséget.
2016. aug. 10. 15:57
 4/9 Zzzoli ***** válasza:

Csak ne ilyen drágát vegyél, ugyanis az eredetinek mondottat nagyon túlárazzák. Nekem is piaggio blokkos van, egy új SR50, abban is rossz lett a cdi, abban Ducati volt, vettem bele egy RMS gyártmányút, ugyanúgy megy vele már évek óta és az csak 5000 Ft volt.

Aztán a Ducatit szétszedtem és fel volt szakadva a forrasztás a tirisztor lábánál, ennyit erről.

2016. aug. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bontottan is jó, ha nem törött a kábel. sok motorban van ilyen elektronika ami 4T. KEress valami mást.
2016. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Zzzoli de nekem nem rossz a cdi. Hanem elméletileg le van korlátozva a motor fordulatszáma úgy van beállítva igy nem akar menni 45-től jobban. Nézek valami olyan cdi-t ami nincs ennyire lekorlátozva.
2016. aug. 10. 21:13
 7/9 Zzzoli ***** válasza:
Persze, fojtás nélküli kell bele, ha tényleg ez a baja.
2016. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A fojtás csere nem segített mi lehet nég esetleg fúvokák?
2016. aug. 18. 23:57
 9/9 A kérdező kommentje:
Vagyis a gyujtás csere nem változtatott a végsebbeségen.!
2016. aug. 19. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!