Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik Renault Cliot lenne...

Melyik Renault Cliot lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Egyik jelölt:

[link]

Másik jelölt:

[link]


Az egyiken van napfénytető, de a másik öt ajtós. Az egyik 2004, a másik 2002. Egyik sincs túl messze tőlem.

Mindkettő manuális klíma. Egyiken nagyobb és jobban kinéző felni van, a másik csúnyább, de tovább bírná.

Mi a véleményetek?


Köszönöm előre is!



2016. aug. 10. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
képek alapján tökmindegy, melyiket veszed. Egyik sem lesz költségmentes. Meg kell nézni, menni vele egy kört és azt is megnézni, ki az eladó.
2016. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz, nem költségmentes alatt és miért? Nagyjából mekkora összegre kell számítani?
2016. aug. 10. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szerelő, ezt fontos elmondanom. A tapasztalatomat tudom csak mondani. Egy ilyen összegért kínált autó már a legvégén van a még forgalomba engedhető kategóriának. Költeni pedig kell bármire, ami előjön. A kis dízel nem nagyon problémás, de azért ha fel kell újítani a porlasztócsúcsokat, a nagynyomású szivattyút, az nem olcsó. Márpedigh ezek is, mint minden alkatrész, előbb- utóbb elfárad. A benzinesnek kevesebbe kerül a fenntartása, annyival jobb, de az sem lenne gondozásmentes. Bármikor lehet, hogy a futóműben kell cserélni valamit, tömítetlenségek lehetnek a motortérben. Elektromosan is bármi lehet, egy ilyen idős autónál egyszerűen ezekkel számolni kell.
2016. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Összeget nem tudok, mert nem is láttam élőben az autót. Erre szerelő kell, aki átnézni.
2016. aug. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Nem akarok hangulatrontó lenni, de szerintem azt a Renault Cliót még nem gyártották le, amit érdemes megvenni.
2016. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 2004-est venném ezek közül. Ha csak az a baja, hogy sok kilométer van benne, és karcos a fényezés, akkor ennyiért megéri. Nyilván kell majd rá költeni, de nagy baja nem lehet, ha azt írják kitűnő állapotú. Vagy hazudik az eladó, de megvétel előtt egyébként is érdemes minden használt autót állapotfelmérésre vinni.
2016. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!