Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift. Hasznaltan,10...

Suzuki Swift. Hasznaltan,10 evesen,1 milla korul, vennetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, regota pingpongozok a kisautok kozott 1 millio korul. A Suzukitol elfordultam, mert ugye ez a koztudat, h "csak" Suzuki..


De igazabol ez az uj szeria.. torestesztek jok, a felszereltseg jo is lehet. Kerdes megbizhatoan elvisz A-bol B-be mindig?

Szethullik az elektronikaja 150e km elott, mint mondjuk egy francia vagy olasznak? Sokat fogok gorcsolni vele, h egyben maradjon? Mint a Fabiat, amit folyamatosan szerelnek es mindig beazik?


Szal osszehasonlitasban is ti hogyan alltok hozza?

A valtogondrol tudok, h azt cserelni kell..


Valasztek van rendesen.



2016. aug. 11. 10:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
Megbízható mint a többi Suzuki is. Persze minden nagyban függ az előző tulajtól, volt-e rendszeresen szervizelve stb. Csak persze ezt sose tudhatod ott.
2016. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Johnny Bravo ***** válasza:

"A Suzukitol elfordultam, mert ugye ez a koztudat, h "csak" Suzuki.."


Te magadnak veszel autót vagy a többi embernek?


"Szethullik az elektronikaja 150e km elott, mint mondjuk egy francia vagy olasznak?"


Volt már olasz vagy francia autód?!?Mert ez így egy óriási és durva általánosítas!


Egyébként meg a suzuki mar bizonyított!Gyakorlatilag elpusztthatatlan mind!Igenytelen fillerekből fenntarthato szerkezet!Ugyhogy innentol kezdve mire vagy még kivancsi?

2016. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, az elfordulast mar megbantam.

Es tudom, hogy durva altalanositas, de mivel kezdo vagyok ezen a teren, egyelore csak a statisztikak maradnak nekem..


Es Suzukirol meg gyujtom az infot, mindenesetre pozitivnak tunik, h sok pozitiv velemenyt talalok, es sok olyan peldany is van, ami megtett mar akar 300ezret is..


Remelem a napokban eljutok beulni is egybe.

2016. aug. 11. 11:48
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

váltója szériahibás, 100 ezrenként széthullik, kárpit keveset bír, motorja gyenge, nyomatékszegény.

Nem ilyet vennék, már csak azért sem, mert már nem olcsó

2009-2012-ig volt olcsó, aztán felmentek az árak

Azt szerettem az enyémbe, hogy jó áron ment el.

Amit te 1m-ért veszel az nagyon lepukkant állapotban lehet.


Inkább néznék egy Fiat punto, Renault clio ezek közül, de swiftet semmiképp.

3 évig használtam swiftet, már az eső év végén meguntam.

2016. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát ja, utolsó, szörnyen unalmas autó.... nem szokott baj lenni vele, csak mindig ugyanolyan pofátlanul kiszámítható módon elvisz A-ból B-be :)

Valóban van egy típushiba, egy csapágy a váltóban, de az nem széthullik, hanem elkezd búgni, akkor lassan szervizelni kell.

De aki 100e alatt szétrúgja a váltót, meg szétfekszi a kárpitot, attól nem vennék autót :D

Milyen nyomatékhegyseket vársz egy 1.3 szívó benzinestől? :)

2016. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jó annyira nem vészes a helyzet, de azt is el kell ismerni, hogy van a suzukitól jobb vétel is, ami még olcsóbb is.

Az enyém GS fullos volt, kulcsnélküli indítás, ülésfűtés, 15 alu kerekek, de sose szerettem meg, az biztos hogy nem hagyott ott sehol, de valahogy én nem ültem bele jó érzéssel, mert unalmas volt, nekem kell az, hogy örömmel használjam.

Az igaz, hogy esztétikailag voltak hibák, de mindig időbe lett kicserélve az olaj, stb

Jelenlegi autóm bézs belsős, bőrös, még se koszos sose, meg csak az ülés szélén van megkopva egy kicsit ahogy ki beszállok, szóval tudok én rá vigyázni, de ilyen ülésévédőket én nem használok

Tényleg picikét gyenge a kárpitja a suzukinak, és én sokszor bele is izzadtam.


Igen, csak egy csapágy, de tönkreverheti a fogaskerekeket is, és akkor váltó csere


Elvisz A-B-be de semmi több, ha izgalmas kisautóra vágsz, vegyél olaszt

2016. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nekem jelenleg fontos, mivel nem vagyok autoguru meg, első autóm, h minél kevesebb macera legyen vele, es eljussak Abol Bbe. :)


Swifthez a tieddel együtt tobb olyan vélemény van, h olyan szürke szar, a puntohoz meg inkabb olyanok jonnek h macerás; gondolj bele 9 evesen 1millaert..


Ha megtanulok egy autóval együtt élni a swift mellett es jobban latom mire kell figyelni, akkor merek majd vállalni egy izgalmasabb kocsit. Addig legyen inkabb megbízható, h eljussak a szervizig tutira :D es olcsón megusszam amig nem tudok magam szerelni dolgokat..


Vagany gondolkodásmód, mi?:)

2016. aug. 11. 15:04
 8/12 Johnny Bravo ***** válasza:
A puntok egyenkent egyaktalan nem olyan rosszak mint ahogy a hiruk tartja!Kifejezetten jó gépek,foleg a benzinsek!Nincsen azokkal sem semmilyen komolyabb gond!A fiat mar eleg regota nagyon jo autokat gyart,csak ugye meg regrol itt maradt "az olaszt az eletbe meg ne vedd,mert az mind szar" urban legend!
2016. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk az olasz rossz hírét nem is a Fiat alapozta meg, hanem az Alfa :)
2016. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát... Ne sértődjenek meg a rendes Suzukisok de már kezdik megalapozni a márka rossz hírét maguk a sofőrök. Pedig nem szokásom a sofőröket megítélni az autó alapján de napi minimum 1x majdnem nekem jön egy Suzuki, ma is el kellett kapnom a kormányt és súrolni a padkát hogy végig ne húzzon az oldalamon.

Jobb titkos tippet tudok, S betűvel: Seat. Hiába VW technika, nekem volt és semmi gondom nem akadt vele, amíg az ugyanolyan motoros VW-s ismerősök csak panaszkodtak.

Mi az, hogy széthullik az olasz és a francia autó? Voltak neked ilyenek és saját tapasztalat? Nem hullanak szét ezek sem, ha eleve olyat veszel ami még egyben van és karbantartod.

Bármelyik autóból veszel olcsón egy még elmegy állapotút, az szét fog hullani, még a Suzuki is.

2016. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!