Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fékbetét és féktárcsa csere...

Fékbetét és féktárcsa csere után fékezésnél rángathat az autó?

Figyelt kérdés
Kb 60-70 km rel ezelott lett hátsó tárcsa és fékbetét cserélve. Gyengébb fékezésnél nem észrevehető, de közepes fékezésnél már érzem hogy rángat ahogy fékez. Össze kell kopnia? Vagy mitől lehet? Köszönöm előre is!
2016. aug. 13. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy a tárcsa felrakása előtt nem tisztították meg kellően a kerékagyat ott ,a hol a tárcsa felfekszik.
2016. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az akkor nem fog elmúlni, csak ha ismételten leszedik a tárcsát és megtisztítják?
2016. aug. 13. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen gondom, 100km után jött egy recsegő hang is, megnézettem a saját szerelőmnél (a cserét más csinálta mert szabin volt az enyém) és bizony fordítva tette fel a jóember...
2016. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,levenni.Ez hanyagság is lehet.
2016. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell összekopnia.

Én levenném és megnézném nem üt-e az új tárcsa, ha igen szabályoztatni kell. Újra összerak, jó kell hogy legyen

2016. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. aug. 15. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!