Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új Volkswageneket miért...

Az új Volkswageneket miért csinálják csúnyára?

Figyelt kérdés

Például ezt az új, amerikai piacra tervezett modellnél:

[link]

A hátulja elmegy, de az eleje olyan semmilyen.A 2000-es években elment volna, de manapság már nem nagyon.

Olyan egyszerű, semmi fantázia, ilyet egy kezdő mérnök rajzol az egyetemen.


Passatok közül, szerintem a B6, B7 egészen szép volt.Kitűntek a tömegből.

De, utána elkezdték ezt a szögletesítést, kivasalást.

A B7-nél is látszott, de az még "púpos" volt.


Egy Skoda Superb dizájnjában több a fantázia.Szebb, mint a Volkswagenek.

Az új Renaultok meg aztán, különösen, messze felülmúlják dizájnban a Volkswagent.



2016. aug. 23. 20:50
 1/4 Mosqu!to ***** válasza:
Ez szerintem erősen szubjektív, mint minden autónál. Nekem például tetszik. Bár nekem amúgy is bejönnek az ilyen kocka formák,például az örök kedvencem egy Chevi Suburban. :) ( [link]
2016. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem bejön ez a vw

amúgy is ezt amerikába szánják. ott ha megnézed suvokból csak ilyen járkál.

2016. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zebra3328 ***** válasza:
Ez tényleg egyéni ízlés dolga, nekem sem tetszik. DE, tuti biztos, hogy gondosan megvizsgálták, hogy az USA-ban milyen kinézetű kocsikat lehet JÓl eladni. Ezért néz ki úgy ahogy..
2016. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
VW mindig ilyen volt, nem akartak kitűnni, semmi agresszív design, mindenkinek kell tetszedjen, de inkább semleges legyen. Ezért vannak viszonylag szép, vagyis inkább elegáns autóik (nekem a kedvencem a Passat 5.5), meg vannak ilyen semmilyenek. Lassan kifogynak az ötletekből is. Amúgy ez egy reális probléma, hogy a Skoda lassan jobb és szebb autókat csinál mint a VW, pedig technikailag a VW sem gyenge. Ezért van szándékosan a Skoda cégen belül egy kicsit rövid pórázra kötve.
2016. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!