Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford fiesta 2012 fékbetét csere?

Riki19920 kérdése:

Ford fiesta 2012 fékbetét csere?

Figyelt kérdés
Van egy 2012 es Ford fiesta autóm van benne 44ezer km-r. Még nem cseréltem benne fékbetét soha. Szerintem itt az ideje? Mikor kell? Van e benne kopás jelző?
2016. aug. 25. 19:32
 1/5 anonim válasza:
34%
Legegyszerűbb ha negnézed milyen vastag a betét és az alapján eldöntöd. Ha esetleg nő vagy és nem értessz hozzá, a környezetedben vagy szomszédoknál biztos van egy pasi aki segít megnézni,nem nagy mutatvány egy pillantást vetni rá
2016. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló, régi motoros lehetsz igaz? "ha esetleg nő vagy és nem értesz hozzá"


Gratulálok amúgy ehhez a kommenthez.

Én sem értek hozzá, akkor én most már nő vagyok?

2016. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2: nem, ha nem értesz hozzá attól még nem vagy nő, de ha valaki nő, akkor tuti nem ért hozzá.
2016. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2: Első vagyok. Ha így írod nyilván nem vagy nő. De őszintén, én annak nem is adnék jogosítványt a kezébe, aki ilyen alapvető biztonsági ellenőrzést nem tud megcsinálni, hogy fékbetét vastagságának vizsgálata. Vicc. Lehajolni a kerékhez és megnézni milyen vastag? Hozzá se kell nyúlni, koszos se leszel. Rutin vizsgára simán bevezetném. Kb 10mp az egész. De te nyugodtan ülj be egy régebbi autóba amin se kopásjelző se visszajelző és menjetek kocsikázni, hátha nem tudok megállni valahol..
2016. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
99,9% hogy van benne kopás jelző, 44e km után még nemigen kellene féket cserélni. (persze lehetnek szélsőséges helyzetek)
2016. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!