Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítség! Nem tudom kinyitni...

Segítség! Nem tudom kinyitni a Mazda 121 LX benzinsapkáját! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kevés a benzin, nem bírna ki 300 kilométert.


Apu autója, hívtam azt mondta nehéz kinyitni ő is sokat szív vele a kúton. De azt is mondta, hogy ne törjem le mert utcán áll este és nem akarja, hogy leszívják a benzint ( olyan környék ) továbbá 1 hónap volt mire talált zárható tanksapkát mert eredetileg nem adtak hozzá a kereskedésbe. Semmi képet nem találtam a tanksapkáról csak az autóról..


Ez az vagyis ilyen az autó: [link]


Ui: nem ugyan az mint a Ford Fiesta mk4 tanksapkája.


Kérlek segítsetek!!!!


2016. aug. 27. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

a képen egy ford fiesta van, de mind 1.

Kulccsal próbáld h nyitod húzod tekered, zárod húzod tekered stb...

Valahogy csal lejön, amúgy meg kérd meg a kutast h segítse

2016. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tudott hogy szar a zár akkor miért nem cserélitek ki

Kb 1-2000 forintért lehet venni utángyártott vagy ugynevezett univerzális tanksapkát.

2016. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1 es, nézd meg kérlek a emblémáját az autónak... Mazda. Hidd el. Vagy közelíts rá :)


Univerzális nem jó mert nem zárható, viszont nincs univerzális zárható... Még mindig nem jött le, de lassan indulnom kéne. Már bele van pakolva csak végre tankolni kéne. Voltam kúton, nem tudták leszedni. Holnap jön egy kutas akinek ugyan olyan autója van mit nekem, ma nem érték el, azt mondták, ha szerencsém van sikerül leszedni. Holnap reggel... késő lesz már.

2016. aug. 27. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!