Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ÜDv! Az auton a fékpedált...

Quattrolove kérdése:

ÜDv! Az auton a fékpedált ''tövig'' lenyomtam járó motornál (olyan hangot adott ki mintha szensavas vizet nyitottam volna ki) és minden lenyomásra ugyanez, minha szivarogna valami lenyomaskor, és puha a fék, Mi lehet?

Figyelt kérdés

2016. aug. 27. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
levegős nem? Innen senki nem tudja megszerelni vidd el szerelőhöz
2016. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen fékkel inkább ne vigye szerelőhöz, hanem a szerelő jöjjön hozzá. Csak úgy tövig nem lehet lenyomni a fékpedált, ha igen akkor levegő van a rendszerben. Az is lehet hogy a rásegítőnél történt valami, nem lehet így megmondani. Nézesd át, ne járj így vele!
2016. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es ha valoban az lesz a baja mibe kerül a helyrehozatala? munkan kivül
2016. aug. 27. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ár az nagyon sok mindentől függ. Nekem egyszer a fékerőszabályzónál lett ez a baja. 30 ért bontottat vettem bele. És csak Suzuki volt. Új az 70 lett volna.
2016. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tömítetlenségi probléma a fékrásegítőben, valszeg csere lesz.
2016. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 veterán vas ***** válasza:

Egy rosszul tömítő alátéttől, az elpukkadt szervódobig bármi lehet. Vagyis 300Ft-tól 100.ezerig.

Hívj szerelőt, vagy szállíttasd el egy műhelybe.

Az biztató, hogy leginkább csak egy vákumcső szokott tönkremenni, ami nem túl drága.

Bármennyibe is kerül, semmiképpen ne barkácsolj otthon!

2016. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!