Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valakinek volt hasonló tapaszt...

Valakinek volt hasonló tapasztalata BMW x3-assal?

Figyelt kérdés
BMW x3 e83 diesel (2006) autómnál azt vettem észre, hogy előzésnél negyedikben 3ezres fordulatnál mintha leszabályozna nem pörög tovább. 1-2 es fokozatokban kipörög, harmadikban már három és fél ezernél nem megy tovább hirtelen mintha leszabályozna, 4 esben 3 ezrnél mintha szabályoza. 120km/h a maximum amit így menni tud, képtelen többre. Valakinek volt hasonló tapasztalata? Holnap megy szervíze amúgy. Amúgy az autó nem gyenge, városban észre sem vettem volna ezt a jelenséget, csak ma tűnt fel mikor főúton előztem. Hibakód nincsen, nem rángat, semmi hibajelenség nincs ezen kívül, minden tökéletesen működik.
2016. aug. 29. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
automata? lehet váltóvezérlő
2016. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem automata, manuális és 2Literes diesel.
2016. aug. 29. 20:33
 3/3 Gftihamer válasza:
Üdv. Nekem egy 2006-os BMW X3-as van 2 literes diesel. Nálam is ehez hasonló probléma "van és volt" a fordulat mérő szenzor volt meghibásodva de a teszt nagyon későn adta ki de viszont az osztómű is vacakol, pontosabban azon egy elektromos motorka aminek az a szerepe hogy az autó első tengelyhez továbbítja az üzembe erőt. Most épp szervizbe van.
2021. jan. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!