Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is az Audiknak...

Szerintetek is az Audiknak van a legszebb dizájnja?

Figyelt kérdés

Mármint, német presztízsmárkák közül.

A Mercedes számomra, kissé giccses.Főleg amelyiknél az embléma állítva van a motorháztetőn.


A BMW-k pedig olyan idegenek.Viszont sportosak.


Merci elegáns, BMW sportos, az Audi meg inkább futurisztikusan különleges.


Ha a 80-as években készítettek volna egy jövőben játszódó filmet, az Audi lett volna a legtökéletesebb bemutatni azt.

Viszont, ez csak a 2008-tól induló Audikra igaz.Onnantól kezdtek jól kinéző autókat gyártani.



2016. aug. 31. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én a robot: Audi R8


Mercedes régen elég ronda autókat gyártott. A 3. generációs C-E-S merci már szép. és az ezutáni design. Mondjuk az SL és az SLR, meg az old timerek alapból szépek hiába nem mai csirkék.


Audi az tudott szépet is csinálni de rondát is. (szép: a100/A6 audi, ronda az a3) Jelen esetben persze minden új autó szép. A8 elég bika.


BMW: E39 nem túl bizalomgerjesztő szerintem. E46 annál inkább. E36 csúnya. i3 és 1es bmw sose volt szép és nem is igen lesz. 6os coupe BMW mindennél szebb. 7es otromba.


Mind a 3 gyártónak vannak/voltak szép és csúnya autói.

A bmw az minél modernebbet akar, a merci minél elegánsabbat, az Audi pedig sportost inkább. Mondjuk az audi az, akinek volt elsőként 313-320 lovas TDI V6-ja, majd követte a BMW a 313mas sor6al, míg a merci mai napig inkább csinál 260 lovas v6ot, gyengébb, de sokkal komfortosabb.

2016. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Nekem pedig nem tetszik. Mindegyik egyforma, unalmas. Ráadásul a disznó orra jut eszembe az elejéről, vagy egy konnektor.

A BMW eltúlzott veséi meg olyanok mint a kkutyának az orra.

Ha a nyolcvanas években futurisztikus autómárkát kerestek volna akkor az audi jutott volna utoljára az eszükbd. Abban az időben átmatricázott, átkárpitozott passatokat árultak audi néven. Semilyen presztizsről prémiumságról nem lehetett beszélni velük kapcsolatban. A 90-es évek közepén találta ki az audi, hogy most ő innentől prémium márka.

A 70-80-as években a prémium a Mercedes volt. A BMW, meg az Audi a pics@ba sem volt minőségileg egy Mercihez.

2016. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

'Szerintetek is az Audiknak van a legszebb dizájnja?'


Szerinted is halal unalmas mar ezeket a 'ugye nekem van igazam, ugye mindenki velem ert egyet, aki nem az meg egy budos paraszt' kerdeseket olvasni? Izlesek es pofonok, szerintem meg az Audi konkretan tankokat gyart, igazi k-europai proliknak valo menozo-autokat. 'Kulonleges', meg 'futurisztikus' - ahaaaa, nezz mar megy egy japan hibridet, Lexus RX400h es kornyeken...

2016. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a mai autok teljesen ugyan ugy neznek ki. Mindegy hogy fiat, reanult, audi, merci, bmw, toyota, stb. Mindegyiket megprobaljak minel agresszivebb kinezture csinalni mert az a nepnek kicsi a farka :)
2016. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a népnek kicsi a farka, akkor ázsiában a tigristankot gyártaná mindenki. Hibridet, vagy 4 literes v8ast.
2016. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az új autókat, szerintem mindegyik ronda. Van pár kivétel persze. De régebben vagy akár 10 éve, sokkal szebb autókat csináltak. Az az új tt is mi, semmi, csináltak rá egy szögletes orrot, ami még ronda is azt ennyi. Ennyi erővel én is tudnék autót dizájnolni.
2016. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszenek az Audik a 90-es évektől (a kocka, egyszerű, elegáns formák), és a legújabb modellek is nagyon tetszenek, bár ezek már más stílust képviselnek.

Tény hogy sok kritika éri az Audit emiatt, de az eladások mindent elárulnak. Nagyon sok embernek nem tetszenek az Audik, viszont másoknak tetszik. Nekem is, azért hajtom már a harmadikat, imádom. Szerencse hogy nem minden autó egyforma, ezért van németautó, meg japánautó, ezért van Audi BMW Mercedes, hogy mindenki olyat vegyen ami neki tetszik. Ezt kéne már egyszer felfogni emberek, nem sz*rozni az Audit, hogy csúnya, meg hogy prolik veszik.

2016. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha már a "szépség" szóbajött az autóknál, akkor az olaszoknál kellene keresgélni.

A német "presztízs" márkák között (mert inkább nevezzük őket prémiumnak = az átlagnál jobb minőségű autóknak), inkább az dönt, hogy ki mennyire konzervatív. Aki a jövőbemutató autókat preferálja, az a Mercedeshez húz, aki a konzervatív formák felé, az az Audihoz. A BMW most megint a nagyon megosztó formák idejét éli (mint a Bangle korszakban). Magánvéleményem szerint az új 3-as (F30) sikerült nagyon jól, a többi BMW vagy semmilyen, vagy előnytelen külsejű.

Ha a szupersportautókat nézzük, mindegyik gyártónak mutatós modelljei vannak.

2016. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Aki a jövőbemutató autókat preferálja, az a Mercedeshez húz, aki a konzervatív formák felé, az az Audihoz."


Ezt szerintem pont fordítva értetted.

2016. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BiTOPro97 ***** válasza:

Nm, de ízlésekről nincs értelme vitázni. Nem hogy veszekedni.


De nekem egy Q7-esről egy fejen álló szinte hagyományos kád jut eszembe csak.


A BMW-k egységesek és nincs unalmas forma mégse, a Mercedes az új S-ekben hozta a prímet.


Az AUDI meg masszív több szerű vaddisznókat csinál, masszív grillráccsal az elején, amik tény erőt is sugároznak, de nyerseséget is. Ezt a belsők kidolgozásával ellensúlyozzák, ahol olyan anyagok, és szín és variációk vannak, amiket tényleg csak bámulhat az ember, ha az első tulaj nem volt monokróm mániás.

2016. szept. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!