Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A DS-ből vagy az Alpine-ből...

A DS-ből vagy az Alpine-ből lesz igazi prémiummárka a jövőben?

Figyelt kérdés

Szerintem a DS 5 belülről tényleg prémiumos.

Kívülről viszont nem.

A prémium szegmens "konzervatív", nem illik oda ez az avantgárd stílus.De, lehet, hogyha csinálnak majd 4 ajtós limuzint Citroen féle hidraulikus felfüggesztéssel, akkor lehet belőle valami.


Az Alpinének viszont több esélye van.A tanulmányokat látva, elfogadhatóbb kinézetű autókat mutatnak.Eddig csak egy sportkocsi meg SUV a biztos.De, azok nem rosszak.Nem beszélve arról, hogy francia-japán (Renault-Nissan) technikában több a potenciál, több a lóvé, mint a PSA-nál.



2016. szept. 2. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hmm, eddig nem is hallottam erről az Alpine ről :D pedig én is autós témákban mozgok ( és egyből a rádió jutott az eszembe :D)

Na de vissza:

Szerintem is több az anyagi támogatottság a Nissan/Renault oldalon

Viszont még idő kell neki.

A Psa Ds kezd mostanság feljönni és itt nálunk Némtben is kezek egyre többet látni belőlük.

Ha így folytatják még lehet belőle valami,kivéve ha nem akarják felvenni a Versenyt árban a Prémium autókkal szemben.

2016. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koaxk Ábel ***** válasza:

Az Alpine-t nem ismerem, de a DS szerintem nevetséges mint prémium autó!


Ha egy Opel Insignia ami azért minőség érzetre biztosan hozza egy 3-as BMW vagy egy Audi A4 színvonalát nem állja meg a helyét a prémium szegmensben, mert a kutyának nem kell Opel mint prémium, akkor ki a fenének kellene 8-10 milliós Citroen?

2016. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alpine konkrétan ismeretlen, nem is kapható, a DS pedig egy létező, forgalomban lévő márka. Egy jó felszerelt Citroennek tekinthető, de prémiumnak nem nevezhető.
2016. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!